Podejmowanie decyzji. Co zrobić, kiedy nie wiesz, co robić

Tłumaczenie: Jakub Cholewka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Samo Sedno". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edgard
How to Decide: What to Do When You Don't Know What to Do
poradniki
snowwhite25

Jak zainwestować oszczędności? Gdzie pojechać na wakacje? Z kim związać się na całe życie? Każdego dnia podejmujemy dziesiątki łatwiejszych i trudniejszych decyzji. Jeśli często nie wiesz, co robić, boisz się zaryzykować i zadecydować, masz wątpliwości, to sięgnij po ten poradnik. Dzięki niemu opanujesz sztukę świadomego wyboru i efektywnego podejmowania decyzji. Poradnik pomoże ci ustalić...

Poradnik pomoże ci ustalić cele, hierarchię ich ważności a także podpowie, jak je osiągnąć. Dowiesz się, jak lepiej poznać typ własnej osobowości czy potrzeby i zrozumiesz, jak wpływają one na dokonywane przez ciebie wybory. Poznasz pięć sprawdzonych modeli podejmowania decyzji, m.in. analizę macierzy decyzyjnej, analizę pola sił czy sześć myślowych kapeluszy. Dowiesz się, jak wcielić podjęte już decyzje w życie i jak umiejętnie ocenić je z perspektywy upływającego czasu. Uzyskasz praktyczne rady dotyczące podejmowania decyzji w życiu zawodowym oraz osobistym, takich jak: zakup mieszkania, wyjazd na wakacje, zatrudnienie nowej osoby, rozstanie, inwestowanie i inne.

źródło opisu: http://www.samosedno.com.pl/

źródło okładki: http://www.samosedno.com.pl/