Mój sport, moje życie. Nasi na igrzyskach

Wydawnictwo: Pascal
9788376420509
sport
magdullla

KSIĄŻKA O PASJI, WOLI WALKI I GŁODZIE SUKCESU. Których zawodów sportowych Renata Mauer-Różańska omal nie przypłaciła życiem? Dlaczego Markowi Kolbowiczowi zakazano wchodzenia do pewnej sypialni? Kto wprowadził prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w świat sumo? Jak ma na imię młot Szymona Ziółkowskiego? Z którym olimpijczykiem wygrał Daniel Olbrychski? Czy Artur Partyka mógł być reprezentantem...

KSIĄŻKA O PASJI, WOLI WALKI I GŁODZIE SUKCESU.

Których zawodów sportowych Renata Mauer-Różańska omal nie przypłaciła życiem?
Dlaczego Markowi Kolbowiczowi zakazano wchodzenia do pewnej sypialni?
Kto wprowadził prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w świat sumo?
Jak ma na imię młot Szymona Ziółkowskiego?
Z którym olimpijczykiem wygrał Daniel Olbrychski?
Czy Artur Partyka mógł być reprezentantem Algierii?

Mój sport, moje życie to inspirujące rozmowy Krzysztofa Wyrzykowskiego ze zdobywcami olimpijskich medali i wielkimi kibicami.

Emocjonujące wywiady o pasji i miłości do sportu oraz tytanicznej pracy wypełniającej niemal całe życie. To rozmowy o zmaganiach współczesnych gladiatorów ze swoimi słabościami, morderczymi treningami i rywalami.

Znakomita książka dla tych, którzy kibicują NASZYM na igrzyskach i wszystkich arenach świata.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

rokita49 Boruta | 2015-09-17
Przeczytana: 17 września 2015

Wspaniała książka dla tych co kochają sport.Dla tych co poznali radość sportowego zwycięstwa i gorycz porażki.Rozmowy z wybitnymi polskimi sportowcami i znanymi Polakami,których sport w pewien sposób ukształtował, przeprowadzone przez ulubionego sprawozdawcę sportowego Krzysztofa Wyrzykowskiego.Jest to klasa Bohdana Tomaszewskiego.Dużo radości sprawiło mi przeczytanie tej książki teraz,po bardzo udanych mistrzostwach świata w lekkoatletyce,które odbyły się w Pekinie.Jak zmierzyć ilość pozytywnej energii i radości,których doznaliśmy kibicując polskim sportowcom?

magdullla | 2013-03-31
Przeczytana: 31 marca 2013

Wywiady z naszymi olimpijczykami. Ciekawa lektura o wyrzeczeniach wielkich sportowców, ich podejściu do treningu itp.

Python | 2013-12-07
Przeczytana: 2013 rok

spisane rozmowy, więc prędzej jest to ocena programu, nie książki. jeszcze lepiej, gdyby to wydać na DVD...

wid | 2017-11-09
borek99 | 2017-09-11