Muzyka. Przewodnik Krytyki Politycznej

Wydawnictwo: Krytyka Polityczna
historia muzyki
muzyka
aspazja

Od brazylijskiej kontrkultury lat sześćdziesiątych i amerykańskiej awangardy, przez noise, free jazz czy muzykę konkretną, aż po grime i Iannisa Xenakisa. Od studiów nagraniowych francuskiego radia w powojennym Paryżu, przez lofty nowojorskiej East Village, do sypialni nastoletnich producentów dubstepu. Muzyka. Przewodnik Krytyki Politycznej prezentuje najbardziej znaczących artystów, zespoły i gatunki. Wszystko, co powinniście wiedzieć o muzyce współczesnej, ale nie wiedzieliście, kogo zapytać.

źródło opisu: http://www.krytykapolityczna.pl/

źródło okładki: http://www.krytykapolityczna.pl/

KissWillKillYou | 2013-06-30
Na półkach: 2013
Przeczytana: 30 czerwca 2013

lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się dobrą muzyką!

domyslnik28 | 2016-11-21
willgraham | 2015-09-19