Miłość w 90 dni. Jak znaleźć prawdziwe uczucie

Love in 90 days
miłość, związki
poradniki
Meggy eM

Chcesz znaleźć mężczyznę swoich marzeń – i to w zaledwie 90 dni? Zapomnij o gierkach, zasadach i poradach opartych na astrologicznych różnicach między płciami. Sięgnij po poradnik znanej psycholog Diany Kirschner. Znajdziesz w nim niezawodne wskazówki, jak zdobyć miłość i stworzyć satysfakcjonujący i trwały związek. Po trzech miesiącach stosowania tego programu: • Uwolnisz się od zabójczych...

Po trzech miesiącach stosowania tego programu:
• Uwolnisz się od zabójczych wzorców randkowych, przyczyny twoich porażek.
• Znacząco poprawi się twoja samoocena.
• Poznasz bardziej wartościowych mężczyzn.
• Potrafisz stworzyć prawdziwy, trwały, pełen miłości związek.

Także kobiety w wieku powyżej czterdziestu pięciu lat, samotne matki i kobiety sukcesu znajdą w tej książce rozdział poświęcony sekretom udanych randek. Zapomnij o randkach z przeszłości, naucz się, jak teraz zdobyć miłość, której pragniesz!

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,5,346,milosc-w-90-dni-.html

Magdalena K | 2014-02-09
Przeczytana: styczeń 2014

Jako miłośnik książek, nie tylko lubię je czytać, ale również kupować. Jeszcze bardziej lubię je w momencie gdy widzę cenę promocyjną -70 %. W związku z taką okazją zazwyczaj nie przejdę obok takich pozycji obojętnie nawet, gdy jest to poradnik typu „Miłość w 90 dni”.

Z opisu wynika, iż czytelnik w trzy miesiące, stosując się do zaleceń autorki znajdzie miłość swojego życia. Jeżeli ktoś nie posiada swojej, przysłowiowej „drugiej połówki” bądź ją posiada, ale w związku nie dzieje się najlepiej, autorka zapewnia, iż w swoim dziele dokładnie opisała jak należy postępować w poszczególnych sytuacjach. Z racji tego, iż jest to poradnik, po książce czytelnik dosłownie skacze: od pierwszej części do trzeciej, ponieważ w tej trzeciej jest odnośnik do pierwszej i tak dalej. To jest cechą pewnych poradników, z związku z czym trzeba się nastawić, iż nie czyta się go z sposób ciągły.

Diana Kishner zachęca do regularnego studiowania poszczególnych rozdziałów ponieważ w jej opinii, tylko...

Natalia | 2014-09-25
Przeczytana: 01 września 2014

Bardzo ciekawy psychologiczny poradnik, poprawiający samoocenę, z wieloma poradami jak sobie radzić z randkowaniem.

latarenka | 2016-02-08
Na półkach: Przeczytane 2016