Subtelna kobieta we współczesnym świecie

Okładka książki Subtelna kobieta we współczesnym świecie Ludmiła Bliss
Okładka książki Subtelna kobieta we współczesnym świecie
Ludmiła Bliss Wydawnictwo: Złote Myśli poradniki
poradniki
Złote Myśli
2012-06-26
2012-06-26
978-83-7701-566-7
kobiecość kobieta prawdziwa kobieta miłość związki partnerstwo

Wspaniała publikacja. Autorka pokazuje, jak piękna jest kobiecość i jak należy ją w sobie pielęgnować.

Jak w dzisiejszym świecie być prawdziwą damą? Jak wyrażając swą kobiecość można pozytywnie wpływać na mężczyzn i na swój związek? Jak być szczęśliwą, szanowaną, kochaną? Jak żyć tak po prostu w zgodzie z sobą i swoją naturą.

Urodzić się kobietą to wspaniały dar. Wielkie szczęście. Szkoda tylko, że cechy które są kobiece w dzisiejszym świecie często określa się mianem wad i słabości, a dziewczynkom wpaja się od dzieciństwa cechy męskie...

"Subtelna kobieta we współczesnym świecie" to drogowskaz dla tych wszystkich kobiet, które może i mają udane życia, kariery, ale czują, że czegoś im w życiu brakuje. To poradnik dla każdej kobiety, bez względu na wiek, zawód czy stan cywilny.

Bądźmy kobiece. Bądźmy szczęśliwe.

To książka, do której warto wracać, którą wciąż warto odkrywać na nowo.

Urodzić się kobietą to wspaniały dar. Wielkie...

• 2015
  • E-BOOKi