Romans, zdrada i co dalej?

Wydawnictwo: W drodze
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
małżeństwo, zdrada
poradniki

Liczba rozwodów w Polsce wciąż rośnie. Co czwarta sprawa rozwodowa wnoszona jest z powodu niewierności małżeńskiej. Choć oficjalnie podany powód nie zawsze pokrywa się z rzeczywistymi przyczynami, problem zdrady dotyka na pewno ogromną liczbę par małżeńskich. Jerzy Grzybowski wskazuje na to, że zdrada jest przede wszystkim skutkiem narastającego przez dłuższy czas kryzysu w małżeństwie i proponuje drogi uzdrowienia relacji, zanim kryzys osiągnie swoje apogeum. Drugi plan tej książki, nie mniej istotny, stanowią osobiste doświadczenia małżeństw po zdradzie. Świadectwa te mogą pomóc w odpowiedzi na pytanie, jak uratować małżeństwo po tak traumatycznym przeżyciu.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/

diuna84 | 2014-03-19
Przeczytana: 14 sierpnia 2009

Ciężko zdefiniować i podsumować tę książkę. Na pewno z całą odpowiedzialnością powiem, napiszę, że daje NADZIEJĘ. Są w niej zawarte świadectwa, które pokazują, że można wyjść z kryzysu. Nikt nie mówił, że będzie łatwo ale z pomocą najwyższego nasze serca mogą bardzo dużo. Autor dzieła Jerzy Grzybowski jest inicjatorem spotkań małżeńskich, które serdecznie polecam dla osób z chęcią ratowania sakramentu małżeństwa. Samą lekturę szybko i miło się czyta.

tee-jay | 2014-02-07
ratio | 2013-09-01