Sukces pełnią życia. Jak uruchomić wbudowane w nas mechanizmy sukcesu - Justin Belitz (twarda opr.)

Wydawnictwo: Kos
838675761X
poradniki

Justin Belitz Sukces pełnią życia Jak uruchomić wbudowane w nas mechanizmy sukcesu KOS Katowice 1999 okładka twarda 190 stron Ci, którzy żyją z pasją i celem, czerpią swą miłość do życia z niewyczerpanego źródła bogactwa. Urodziłeś się, mając wszystko, czego ci trzeba, aby w pełni korzystać z tego źródła. Ta książka uświadomi ci, w jaki sposób działa twój Mechanizm Życia i jak go uaktywnić. O Autorze: Justin Belitz OFM jest nauczycielem nauczycieli. Jako rzymsko-katolicki ksiądz jest poszukiwanym mówcą i prezenterem motywujących, inspirujących i edukacyjnych programów. Ukończył studia filozoficzne, posiada stopnie naukowe z wychowania muzycznego, teologii, administracji szkolnej i pedagogiki. W roku 1984 założył Franciszkański Ośrodek Edukacyjny o nazwie THE HERMITAGE, znany z prowadzonych tam szkoleń z dziedziny rozwoju duchowego, emocjonalnego, fizycznego i zawodowego. Ojciec Justyn służył w swoim życiu jako nauczyciel muzyki, administrator i duchowny. Lubi sporty wodne, spacery, wspinaczkę, jazdę na rowerze, ogrodnictwo, muzykę, taniec i teatr.

Bookman | 2016-05-01
Przeczytana: 01 maja 2016