Pisz do Pilcha

Wydawnictwo: Świat Książki
8373919619

Książka jest podsumowaniem Ogólnonarodowego Konkursu na Opowiadanie ogłoszonego w Boże Narodzenie 2003 roku. Tom zawiera 33 współczesne opowiadania będące zapisem obecnego życia w Polsce.

Pani_Uporządkowana | 2015-04-23
Przeczytana: 20 kwietnia 2015

Niektóre opowiadania są zaskakująco dobre, niektóre zaś przeciętne. Warto przeczytać choćby dlatego aby się przekonać, że ludzie nadal czytają i piszą książki.

Hamunaptra | 2015-02-17

Niektóre opowiadania mają w sobie potencjał na wspaniałe powieści. Każde inne od poprzedniego, oryginalne, zabawne, szokujące lub męczące...

Damian Zabawski | 2012-10-25

Opowiadania raz lepsze raz gorsze jak to w antologii. Jednak warto mimo wszystko.

Ewa Kaczmarczyk | 2010-05-18
Przeczytana: 14 października 2009

Pilch wpadł na pomysł zbierania tych opowiadań w 2002r. i zanim się ukazały, systematycznie pojawiały się w "Polityce". Osobiście polecam przeczytanie tych opowiadań, niektóre są naprawdę bardzo zabawne, inne dość smutne, niektóre takie, że szybko się o nich zapomni, a niektóre przypominają nam dawne czasy.

Natalia | 2010-08-29
Przeczytana: 2009 rok

Kilkanaście króciutkich opowiadań, niektóre lepsze, inne słabsze ale książka jest zaskakująco wciągająca i dość szybko się czyta - pochłonęłam całą w pociągu na trasie Poznań-Bydgoszcz.

Wiola | 2011-07-20
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: październik 2005

...ale nasze społeczeństwo jest utalentowane!:) warto.

olasandra | 2014-01-20
Przeczytana: kwiecień 2013

zebranie w calosc amatorskich opowiadan bylo swietnym pomyslem.powstala lekka,zabawna ksiazka ktora dobrze sie czyta

Yamila | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016