Autobiografia w sensie ścisłym, a nawet umownym

Jerzy Pilch Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Literackie
literatura polska biografia wspomnienia
biografia, autobiografia, pamiętnik
literatura polska biografia wspomnienia

To ostatni zwarty Pilch. Lęk apokaliptyczny i - a jak! - drżenie. Co jeśli - bywało wszak - okaże się dramatycznie słaby? Innego końca Pilcha nie będzie.

Było dobrze. Bardzo. Takim chcę go pamiętać.

Wspaniały prezent dla miłośników Pilcha - autobiografia, której fragmenty ukazywały niegdyś się w Tygodniku Powszechnym, wydana w formie książki rok po śmierci Pisarza. Wspomnienia tchną pilchowskimi frazami; nie zawiodłem się.

• 2021
  • Przeczytane 2021
  • Biografie, autobiografie, pamietniki, listy....
  • Legimi
  • Czekają na półce
  • 01. Epub+

Dodaj cytat z książki Autobiografia w sensie ścisłym, a nawet umownym