Okładka książki Gorący Rytm

Gorący Rytm

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sinners on Tour". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Hot Ticket
wydawnictwo
Amber
typ
papier
7,91 (632 ocen i 63 opinie)

Opis książki

Jace, basista Sinnersów, ma za sobą przeżycia, o których woli nie mówić i nie myśleć. Jego duszę może ukoić tylko kobieta taka jak Aggie, przy której potrafi zapomnieć o cierpieniu i poczuciu winy. Zdaniem Aggie, pięknej dominy, z mężczyzn nie ma żadnego pożytku – poza poczuciem władzy, jakie dają, gdy błagają o litość u jej stóp. Lecz Jace nie jest taki jak klienci klubu, w którym Aggie tańczy co...

Zdaniem Aggie, pięknej dominy, z mężczyzn nie ma żadnego pożytku – poza poczuciem władzy, jakie dają, gdy błagają o litość u jej stóp. Lecz Jace nie jest taki jak klienci klubu, w którym Aggie tańczy co noc. Jeszcze żaden mężczyzna nie rozpalał jej aż tak i przy żadnym nie czuła się aż tak bezbronna...
Kiedy niespodziewany wypadek stawia przyszłość Jace’a w zespole pod znakiem zapytania, Aggie wie, że musi mu pomóc. I pokazać, że czas i miłość leczą wszystkie rany…

źródło opisu: Amber, 2013

Polecamy

Opinie czytelników
myślnik | 2013-09-27
Przeczytana: 25 września 2013

Hasłem reklamującym basistę zespołu Sinners powinny być słowa:
Pozory mylą!
Jace jest tego kwintesencją.
Anielski wygląd,spokój i w większości wypadków płochliwy wzrok...z tyłu sceny z dala od blasku jupiterów,oddając się prądowi muzyki...a kiedy światła gasną i nikt ważny nie widzi słodkie anielskie oblicze zastępuje stal i brak pokory.
Wyzwanie w oczach.
Przekraczanie granic.
Naginanie ich do oporu.
I ból.

Jace skrywa się za bólem,czerpie z niego siłę...upada...płaszczy się...i walczy.
Najczęściej jednak się poddaje,nie dlatego,że jest miękki.
Och wszystko można o nim powiedzieć,ale nie to,że nie ma kręgosłupa.
Ile warta jest siła,jeśli jej początek jest dość wątpliwy?
Co musi się stać w życiu człowieka,aby pozory co do jego osoby przejęły kontrole?
Co musi się dziać,żeby anielski wygląd,nieśmiałość były tylko pustym naczyniem dla buntu i masochistycznych podniet?
Co wyżera od środka łagodne spojrzenia zastępując je lodem i nieugiętością?
Co zmienia normalność i czystość w pełne udr...

książek: 2071
enigmatique | 2014-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2014

Gorący rytm to zdecydowanie najlepsza część z serii o Sinnersach. Jace, genialny basista jest najskromniejszym członkiem zespołu. Ciągle myśli, że nie zasługuje na to, żeby z nimi grać. Kiedy poznaje Aggie, dominę tańczącą w klubie ze striptizem nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo ta dziewczyna zmieni jego życie. Bardzo polubiłam i Jace'a i Aggie. Jace jest takim wrażliwym czułym i kochanym chłopakiem. Doświadczony przez urazy z przeszłości zupełnie nie zdaje sobie sprawy z własnych możliwości, ani z tego jak bardzo innym na nim zależy. Aggie to dziewczyna niezwykle odważna, czasami aż za bardzo, potrafiąca wiele wybaczyć, kochająca. Bardzo mi się podobał sposób opisania ich uczucia, powoli rozwijającego się.
W przeciwieństwie do poprzedniej części, ta nie opiera się głównie na seksie, ale również o poświęceniu, walce z demonami przeszłości, miłości i przyjaźni.
W pewnym momencie można się też nieźle uśmiać. Prawie płakałam ze śmiechu z pijanego Briana tęskniącego za Myrną.
Na p...

k_a_s_i_a | 2013-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2013

O tak to jest to! Niesamowity tom! Książka równie dobra jak część pierwsza. Może nawet lepsza?! Jestem pod wrażeniem.
Jace jest świetnym facetem, mimo iż skrywa w sobie wiele bólu. Z kolei Aigge jest tak silną i wytrwałą osobą, że nie sposób jej nie lubić. Od samego początku wiedziałam, że pasują do siebie. Dopełniają się...
Książka jest pełna humoru oraz niesamowitych zwrotów akcji. Zwłaszcza końcówka przyprawiła mnie o zawał serca.. Prawie się popłakałam...
Nie będę się dalej rozpisywać, bo na pewno nie wszyscy zdążyli przeczytać. Dla tych, którzy nie są przekonani po przeczytaniu drugiego tomu mogę spokojnie polecić trzeci tom. Na pewno się nie zawiedziecie.

Kasik | 2013-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2013

Po rozczarowującym 2 tomie z tej serii bałam się że kupując ten tom wyrzucam pieniądze w błoto, ach jak bardzo się myliłam :) Przedstawiona w niej historia Jace`a jest wciągająca, pełna niespodzianek no i oczywiście bardzo ale to bardzo gorąca.
Szczerze polecam i czekam na kolejny tom :)

Malwina | 2013-12-01
Przeczytana: 18 listopada 2013

Moją trzecią przygodę z twórczością pani Cunning oceniam pozytywnie. "Gorący rytm" jest to czwarty tom serii "Sinners on Tour", który w czytelniczym ciągu zajmuje trzecią pozycję, zaraz po "Ostrej grze". Moim zdaniem trzyma poziom pierwszej części (drugą byłam lekko rozczarowana) - czyta się ją szybko, lekko, opisy scen erotycznych naprawdę mogą podnieść ciśnienie ;) Historia skupia się tym razem na basiście, jednak ciągle przewijają się główni bohaterowie pierwszych dwóch części i możemy dowiedzieć się co nieco o ich dalszych losach - dla mnie to jest główny atut serii "Sinners on Tour". Zadziwia mnie jednak fakt, że nie ma tam zwykłej postaci - każdy z członków zespołu ma jakąś historię, oczywiście pogmatwaną, która miała decydujący wpływ na to, kim są teraz. Niemniej jednak seria ta zajmuje szczególne miejsce w mojej biblioteczce.

Agnieszka | 2013-04-14
Przeczytana: 12 kwietnia 2013

Uwielbiam Cunning. Przeczytałam jej wszystkie książki, które wydała i cieszę się, że w Polsce również ją zauważono. Jej erotyki przemawiają do mnie bo nie dość, że są pikantne to jeszcze przeplatają w sobie humor i wzruszenia (właśnie jak w tej części o Jace). Również świat rockowy pokazany przez Cunning - pełen pasji i szaleństwa, nie tylko od strony erotycznej ale także muzycznej. Czekam na kolejne polskie wydania i mam nadzieje, że nie tylko te o Sinnersach.:) Gorący rytm tak jak poprzednie tomy świetnie się czyta i myślę, że jest to pozycja w mojej bibliotece, do której jeszcze na pewno wrócę.

Magdusia00091 | 2013-04-14
Na półkach: Przeczytane, Pdf
Przeczytana: 14 kwietnia 2013

Nie mogłam się doczekać tej części. Po 2 poprzednich, które były bardzo dobre, miałam nadzieję , że ta też taka będzie. I się nie zawiodłam :)
Podobała mi się najbardziej.
W książce świetnie jest ukazana postać Jace. To jak poradził sobie z problemami, otworzył się na miłość ze strony kobiety i przyjaciół.
Bardzo polecam :)

Magdalena | 2014-03-05
Przeczytana: 04 marca 2014

I znowu jestem zachwycona.
Co prawda pierwszych kilka rozdziałów pokrywa się z poprzednią książką, tylko dlatego żeby przedstawić całą historię Jaca i Aggie odpoczątku. Poznali się przecież na wieczorze kawalerskim Briana, ale dalej to już czad.
W tej części dowiadujemy się więcej o Jace basiście zespołu, jest przesłodki, nic dziennego że nawet domina uległa.
Rozmowy chłopaków są świetne, pełne humoru. Te książki po prostu się wchłania.
POLECAM do czytania nie jeden raz

asia20100 | 2013-06-10
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk

Zdecydowanie najlepsza część serii. Bardzo ciekawa, zaskakującą i nieprzewidywalna! Nie mogłam się od niej oderwać. Historia fajnie przedstawiona a bohaterowie rewelacyjnie opisani- Jack bardzo skryty i tajemniczy a Aggi to piękna domina, która wie czego chce... Gorąco polecam.

ABC | 2014-04-28
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 28 kwietnia 2014

Naprawdę zaskoczyła mnie wysoka ocena całej serii i między innymi dlatego kontynuowałam czytanie. Mimo narastającej frustracji z powodu nieodpartego wrażenia, że tracę czas.
Prawda jest taka, że trudno nie lubić Jace'a. Jest irracjonalnie skromny. Może raczej chorobliwie niepewny własnych zalet. Sama nie wiem. W każdym razie zauważyłam u autorki próbę stworzenia głębi postaci. Przeszłość Jace'a była dość traumatyczna i bezsprzecznie odcisnęła na nim piętno. Jego oddanie zespołowi, a w szczególności Eric'owi, jest niemal wzruszająca.
Myślę, że gdyby autorka zrezygnowała z kilku scen erotycznych, wpłynęłoby to pozytywnie na całokształt. Jeżeli jest to literatura skierowana przede wszystkim do kobiet (a takie odniosłam wrażenie), to jest odrobinę zbyt wulgarna.
I przede wszystkim, gdybym nie przeczytała czarno na białym, że Sinnersi to zespół metalowy, nigdy bym tego z fabuły nie wywnioskowała.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Carlo Collodi
    188. rocznica
    urodzin
    - I co dalej? - spytał Pinokio.
    - Nic - westchnął Gepetto z rezygnacją. - Jesteśmy zgubieni..
    - Zgubieni? Dlaczego zgubieni? - zaprotestował Pinokio. - Daj mi, tato, rękę i uważaj, żebyś się nie poślizgnął.
    - Dokąd mnie teraz prowadzisz?
    - Spróbujemy raz jeszcze. Chodź i nic się nie bój.
  • Dale Carnegie
    126. rocznica
  • Michele Fitoussi
    60. rocznica
    urodzin
    Nienawiść zżera, paraliżuje i przeszkadza żyć
  • Frances Hodgson Burnett
    165. rocznica
    urodzin
    To takie smutne, gdy książka się kończy
  • Laurence Sterne
    301. rocznica
    urodzin
    Miłość jest niczym bez sentymentu. A sentyment jest jeszcze mniej wart bez miłości.
  • Bartosz Łapiński
    40. rocznica
    urodzin
    ... słowo "kurwa" jest w naszym kraju rodzajem mantry. Indyjscy mnisi całymi dniami powtarzają różne mantry, na przykład OMM... OMM... albo TAU... TAU... czy coś w tym rodzaju. Natomiast u nas prawie cały naród nieświadomie stosuje jako mantrę wyżej wspomniane słowo. Jego układ liter, a zwłaszcza mo... pokaż więcej
  • Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
    123. rocznica
    urodzin
    Nie widziałam Cię już od miesiąca.
    I nic. Jestem może bledsza,
    trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca.
    Lecz widać można żyć bez powietrza.
  • Arundhati Roy
    53. rocznica
    urodzin
    Kiedy kogoś zranisz, zaczyna cię mniej kochać. Taki skutek mają nieostrożne słowa. Ludzie zaczynają cię mniej kochać.
  • Karol Bunsch
    27. rocznica
    śmierci
    Ja walczę z takim bogiem, którego względy kupić, a usługi wynająć można!
  • Ferdynand Goetel
    54. rocznica
    śmierci
    ...górale, ludność podtatrzańska. Ci, są takim samym fenomenem etnicznym, jak Tatry przyrodzonym. Nieodgadłe zmieszanie typów etnicznych, jakie się tu kiedyś dokonało, wyodrębniło ich nie tylko z reszty polskiego ludu, ale chyba i z ludów Europy. Wywodzono rodowód ich od Rzymian, nordyków, czerwonos... pokaż więcej
  • Arthur Hailey
    10. rocznica