Lubimyczytać.pl to:

wydawnictwo
Amber
typ
papier
7.99 (469 ocen i 52 opinie)

Opis książki

Jace, basista Sinnersów, ma za sobą przeżycia, o których woli nie mówić i nie myśleć. Jego duszę może ukoić tylko kobieta taka jak Aggie, przy której potrafi zapomnieć o cierpieniu i poczuciu winy. Zdaniem Aggie, pięknej dominy, z mężczyzn nie ma żadnego pożytku – poza poczuciem władzy, jakie dają, gdy błagają o litość u jej stóp. Lecz Jace nie jest taki jak klienci klubu, w którym Aggie tańczy co...

Zdaniem Aggie, pięknej dominy, z mężczyzn nie ma żadnego pożytku – poza poczuciem władzy, jakie dają, gdy błagają o litość u jej stóp. Lecz Jace nie jest taki jak klienci klubu, w którym Aggie tańczy co noc. Jeszcze żaden mężczyzna nie rozpalał jej aż tak i przy żadnym nie czuła się aż tak bezbronna...
Kiedy niespodziewany wypadek stawia przyszłość Jace’a w zespole pod znakiem zapytania, Aggie wie, że musi mu pomóc. I pokazać, że czas i miłość leczą wszystkie rany…

źródło opisu: Amber, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1424/gorący-rytm

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
myślnik | 2013-09-27
Przeczytana: 25 września 2013

Hasłem reklamującym basistę zespołu Sinners powinny być słowa:
Pozory mylą!
Jace jest tego kwintesencją.
Anielski wygląd,spokój i w większości wypadków płochliwy wzrok...z tyłu sceny z dala od blasku jupiterów,oddając się prądowi muzyki...a kiedy światła gasną i nikt ważny nie widzi słodkie anielskie oblicze zastępuje stal i brak pokory.
Wyzwanie w oczach.
Przekraczanie granic.
Naginanie ich do oporu.
I ból.

Jace skrywa się za bólem,czerpie z niego siłę...upada...płaszczy się...i walczy.
Najczęściej jednak się poddaje,nie dlatego,że jest miękki.
Och wszystko można o nim powiedzieć,ale nie to,że nie ma kręgosłupa.
Ile warta jest siła,jeśli jej początek jest dość wątpliwy?
Co musi się stać w życiu człowieka,aby pozory co do jego osoby przejęły kontrole?
Co musi się dziać,żeby anielski wygląd,nieśmiałość były tylko pustym naczyniem dla buntu i masochistycznych podniet?
Co wyżera od środka łagodne spojrzenia zastępując je lodem i nieugiętością?
Co zmienia normalność i czystość w pełne udr...

książek: 1933
enigmatique | 2014-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2014

Gorący rytm to zdecydowanie najlepsza część z serii o Sinnersach. Jace, genialny basista jest najskromniejszym członkiem zespołu. Ciągle myśli, że nie zasługuje na to, żeby z nimi grać. Kiedy poznaje Aggie, dominę tańczącą w klubie ze striptizem nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo ta dziewczyna zmieni jego życie. Bardzo polubiłam i Jace'a i Aggie. Jace jest takim wrażliwym czułym i kochanym chłopakiem. Doświadczony przez urazy z przeszłości zupełnie nie zdaje sobie sprawy z własnych możliwości, ani z tego jak bardzo innym na nim zależy. Aggie to dziewczyna niezwykle odważna, czasami aż za bardzo, potrafiąca wiele wybaczyć, kochająca. Bardzo mi się podobał sposób opisania ich uczucia, powoli rozwijającego się.
W przeciwieństwie do poprzedniej części, ta nie opiera się głównie na seksie, ale również o poświęceniu, walce z demonami przeszłości, miłości i przyjaźni.
W pewnym momencie można się też nieźle uśmiać. Prawie płakałam ze śmiechu z pijanego Briana tęskniącego za Myrną.
Na p...

Kasik | 2013-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2013

Po rozczarowującym 2 tomie z tej serii bałam się że kupując ten tom wyrzucam pieniądze w błoto, ach jak bardzo się myliłam :) Przedstawiona w niej historia Jace`a jest wciągająca, pełna niespodzianek no i oczywiście bardzo ale to bardzo gorąca.
Szczerze polecam i czekam na kolejny tom :)

k_a_s_i_a | 2013-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2013

O tak to jest to! Niesamowity tom! Książka równie dobra jak część pierwsza. Może nawet lepsza?! Jestem pod wrażeniem.
Jace jest świetnym facetem, mimo iż skrywa w sobie wiele bólu. Z kolei Aigge jest tak silną i wytrwałą osobą, że nie sposób jej nie lubić. Od samego początku wiedziałam, że pasują do siebie. Dopełniają się...
Książka jest pełna humoru oraz niesamowitych zwrotów akcji. Zwłaszcza końcówka przyprawiła mnie o zawał serca.. Prawie się popłakałam...
Nie będę się dalej rozpisywać, bo na pewno nie wszyscy zdążyli przeczytać. Dla tych, którzy nie są przekonani po przeczytaniu drugiego tomu mogę spokojnie polecić trzeci tom. Na pewno się nie zawiedziecie.

Malwina | 2013-12-01
Przeczytana: 18 listopada 2013

Moją trzecią przygodę z twórczością pani Cunning oceniam pozytywnie. "Gorący rytm" jest to czwarty tom serii "Sinners on Tour", który w czytelniczym ciągu zajmuje trzecią pozycję, zaraz po "Ostrej grze". Moim zdaniem trzyma poziom pierwszej części (drugą byłam lekko rozczarowana) - czyta się ją szybko, lekko, opisy scen erotycznych naprawdę mogą podnieść ciśnienie ;) Historia skupia się tym razem na basiście, jednak ciągle przewijają się główni bohaterowie pierwszych dwóch części i możemy dowiedzieć się co nieco o ich dalszych losach - dla mnie to jest główny atut serii "Sinners on Tour". Zadziwia mnie jednak fakt, że nie ma tam zwykłej postaci - każdy z członków zespołu ma jakąś historię, oczywiście pogmatwaną, która miała decydujący wpływ na to, kim są teraz. Niemniej jednak seria ta zajmuje szczególne miejsce w mojej biblioteczce.

Agnieszka | 2013-04-14
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 12 kwietnia 2013

Uwielbiam Cunning. Przeczytałam jej wszystkie książki, które wydała i cieszę się, że w Polsce również ją zauważono. Jej erotyki przemawiają do mnie bo nie dość, że są pikantne to jeszcze przeplatają w sobie humor i wzruszenia (właśnie jak w tej części o Jace). Również świat rockowy pokazany przez Cunning - pełen pasji i szaleństwa, nie tylko od strony erotycznej ale także muzycznej. Czekam na kolejne polskie wydania i mam nadzieje, że nie tylko te o Sinnersach.:) Gorący rytm tak jak poprzednie tomy świetnie się czyta i myślę, że jest to pozycja w mojej bibliotece, do której jeszcze na pewno wrócę.

Nemezis | 2013-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2013

Biorąc pod uwagę te części które przeczytałam 3 część uważam za najbardziej udaną , wciągającą. Brakowało mi jedynie większej ilości wątków koncertowych ,ale zostało nam to wynagrodzone w postaci bardzo bogatej i głębokiej historii Jaca. Jest niesamowicie smutna i wciągająca. Podczas czytania zżyłam się z bohaterem jak z żadnym innym.Oraz można było poznać lepiej również Erica.
Gorąco polecam tę część , chociaż jedyne co wkurza to tłumaczenie i korekta. Poprzekręcane imiona i słowa,no ale można przez to przebrnąć :)

Magdalena | 2014-03-05
Przeczytana: 04 marca 2014

I znowu jestem zachwycona.
Co prawda pierwszych kilka rozdziałów pokrywa się z poprzednią książką, tylko dlatego żeby przedstawić całą historię Jaca i Aggie odpoczątku. Poznali się przecież na wieczorze kawalerskim Briana, ale dalej to już czad.
W tej części dowiadujemy się więcej o Jace basiście zespołu, jest przesłodki, nic dziennego że nawet domina uległa.
Rozmowy chłopaków są świetne, pełne humoru. Te książki po prostu się wchłania.
POLECAM do czytania nie jeden raz

asia20100 | 2013-06-10
Na półkach: Romans/Erotyk, Przeczytane

Zdecydowanie najlepsza część serii. Bardzo ciekawa, zaskakującą i nieprzewidywalna! Nie mogłam się od niej oderwać. Historia fajnie przedstawiona a bohaterowie rewelacyjnie opisani- Jack bardzo skryty i tajemniczy a Aggi to piękna domina, która wie czego chce... Gorąco polecam.

Magdusia00091 | 2013-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2013

Nie mogłam się doczekać tej części. Po 2 poprzednich, które były bardzo dobre, miałam nadzieję , że ta też taka będzie. I się nie zawiodłam :)
Podobała mi się najbardziej.
W książce świetnie jest ukazana postać Jace. To jak poradził sobie z problemami, otworzył się na miłość ze strony kobiety i przyjaciół.
Bardzo polecam :)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Sven Hassel
    97. rocznica
    urodzin
    Porta głosi teorię, że lądują one w obozie koncentracyjnym dla wszy, w którym naukowcy próbują wyhodować specjalną aryjską wesz, dość inteligentną, by podnieść przednią nóżkę w nazistowskim pozdrowieniu, gdyby przypadkiem przechodził tam Adolf
  • Antoni Libera
    65. rocznica
    urodzin
    Gdyby nie było kiczu, nie byłoby wielkiej sztuki. Gdyby nie było grzechu, nie byłoby i życia.
  • Katarzyna Rygiel
    39. rocznica
    urodzin
    Szczerość wymaga odwagi, może dlatego nie cieszy się popularnością.
  • Kazimierz Smoleń
    94. rocznica
  • Jerzy Andrzejewski
    31. rocznica
    śmierci
    Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
  • Daphne du Maurier
    25. rocznica
    śmierci
    Śniło mi się tej nocy, że znowu byłam w Manderley.
  • Jonasz Kofta
    26. rocznica
    Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć
  • James Graham Ballard
    5. rocznica
    śmierci
    (...) Rola pisarza, jego upoważnienie i koncesja na tworzenie uległy radykalnej przemianie (...) W pewnym sensie pisarz niczego już nie wie. Nie ma żadnego moralnego prawa do narzucania czegokolwiek. Jego rola sprowadza się obecnie do zaproponowania czytelnikowi wytworu swojej wyobraźni, zbioru opcji i możliwych do wyobrażenia alternatyw. Można go porównać do naukowca, który (...) natrafia nagle na nie zbadany teren czy temat. Może jedynie wysuwać rozmaite hipotezy i konfrontować je z faktami.
  • Ladislav Klíma
    86. rocznica
    śmierci
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • George Gordon Byron
    190. rocznica
    śmierci
    Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.
  • Tadeusz Rittner
    93. rocznica