Gorący rytm

Olivia Cunning Wydawnictwo: Amber Cykl: Ich noce (tom 3) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura piękna
Hot Ticket
literatura piękna
Barbara Kwiatkowska
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
seks erotyka władza uczucia dominacja miłość

Każdy członek zespołu jest inny i ciekawy na swój sposób. Ta część skupia się na Jace. Książkę czyta się szybko i przyjemnie

Zaskoczyła mnie ta część. Po kiepskich dwóch pierwszych tomach, na długo odłożyłam serię o Sinnersach. W końcu jednak zabrałam się za kolejny tom i mam wrażenie jakbym sięgnęła po inną autorkę. Ta część jest o wiele bardziej rozbudowana niż dwie pierwsze. Poznajemy bliżej basistę zespołu Jace'a oraz Aggie tancerkę z klubu erotycznego.
Jace i Aggie poznają się w trakcie...

Bardzo dobra książka! O wiele lepsza niż cześć 2. Wciąga, łączy emocjonalnie z bohaterami.

Po obiecującym aczkolwiek słabym pierwszym tomie i fatalnym drugim, trzeci jest powrotem do obiecującego początku. Obiecującego aczkolwiek kiepściutkiego. Wszystkie złe cechy tych książek są cały czas obecne. Wszytko to durne, płytkie i bardzo przeciętne. Jednak autorce należą się plusa za kilka rzeczy. Po pierwsze w tym tomie widać pomysł na bohaterów i próbę pokazania...

Na półkach: , , , , ,

GENIALNA!!! Główny bohater mężem!!! AAAAAAAAAAAAAAAA jaram się jak pochodnia :D polecam!!! całym serduszkiem :) (ps. nie zmieniłam zdania)

seria, która pchnęła mnie w stronę erotyków. cudo!

Najciekawsza część, dzięki niej bardzo polubiłam Jace'a :)

Genialne

Piękny basista ma za sobą wiele przeżyć, ból fizyczny daje mu poczucie ulgi. poznaje Uroczą Domine. Ich drogi się łączą. oboje sobie na wzajem próbują pomóc...

Super

Dyskusje