Allegro - kampania grudzień kat. romans

Mocne uderzenie

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Cykl: Ich noce (tom 4) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Wicked Beat
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

źródło okładki: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

asia20100 | 2013-10-27
Przeczytana: 27 października 2013

Rewelacja!!!
W poprzednich częściach serii Erik nie przypadł mi do gustu, więc poznając szczegóły z jego życia jestem pod wielkim wrażeniem! Nie spodziewałam się, że okaże się tak czułym i wrażliwym mężczyzną :) Do tego trzeba dodać jego poczucie humoru, talent oraz nieziemski wygląd... i jak tu się nie zakochać?! :D
Książka jest fantastyczna- znajdziemy w niej mnóstwo pikantnych i gorących scen, dużo zabawnych tekstów a także dużo uczucia. Oczywiście są też nieporozumienia, kłopoty oraz problemy życiowe...
Mój numer 1 z tej serii :)

MartaKu | 2014-04-04
Przeczytana: 03 kwietnia 2014

Kolejna bardzo dobra część. Głowni bohaterowie świetnie dopasowani. Choć nie było wielkich ubarwień ich historii miłosnej, ksiązkę czyta sie szybko. Jedyny watek który bym omineła to epizod matki, który był dla mnie troche naciagany i nie potrzebny.
Czekam na kolejną, ostatnia część Trey-owską :)

joanna12afi | 2013-10-27
Na półkach: Przeczytane, Moon+

Co tu dużo pisać, cała seria jest rewelacyjna i ta książka na pewno nie jest gorsza od innych z tej serii a może nawet lepsza:))) Zdecydowanie polecam!!

Agnieszka | 2013-11-10

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Olivia Cunning tworząc serię Sinners on Tour strzeliła w dziesiątkę, bo którzy by nie pokochał szalonych bogów rocka?
Wicked Beat to historia związku perkusisty The Sinners Erica Sticksa i Rebekhi zajmującej się nagłośnieniem koncertów Grzeszników. Gdy Rebekah zajmuje miejsce swojego brata, który uległ wypadkowi podczas trasy koncertowej Sinnersów, jest nastawiona na pokazanie swoich umiejętności oraz uwiedzeniu gitarzysty Treya Millsa, jednak jej plan się częściowo zmienia za sprawą Sticksa. Erick gdy pierwszy raz dostrzega Rebekhę jest pod ogromnym wrażeniem i nie może jej się oprzeć.
Wicked Beat to chyba najbardziej pogodna część z całej serii, mimo iż nasi bohaterowie doświadczyli w swoim życiu trudnych doświadczeń. Erick i Reb to para pełna szalonych pomysłów zarówno tych w sypialni jak i w życiu.

Masumi11 | 2014-03-10
Przeczytana: 10 marca 2014

Jak tu ich nie kochać ? To jest to - cudni, gorący Sinersi po raz kolejny. Pani Olivia jest mistrzynią w swoim fachu. W czwartej części znów wysoki poziom jak zwykle pełny zwrotów akcji, niesamowitych przygód rockmanów i gorącego nieziemskiego sexu - w tej części bardzo na bogato ;);)
Tu, poza wyzwolonymi seksualnie muzykami mamy kobietę która wie czego w tej materii chce nie boi się o tym mówić i wcielać w życie swoich fantazji.
Uffff było gorąco a kilka fantazji wartych powtórzenia.... :)
A w całej otoczce kilka poważnych tematów tak dla idealnej równowagi.

Karolina Jędraszak | 2014-12-21

Kolejna fantastyczna część o seksownych gwiazdach rocka.
Eric to kochany i szalony, ale trochę zagubiony chłopiec. Rebeka to jego druga pokręcona połówka z ciężką historią.
Obydwoje są tak samo porąbani i niepewni własnej wartości. Czy im się uda?...
Uważam, że to cudowny bardzo erotyczny romans z odpowiednią dawką heavy metalu i niegrzeczności. Nic nie jest zbyt łatwe, ale też nie jest zbyt trudne.
Szczerze uśmiałam się w trakcie czytania, ale też kilka razy sobie poryczałam.
Jest cuuuudna. Polecam wszystkim fanom Olivia'i Cunning. Nie zawiedziecie się ;)

Rose | 2017-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2017

Czwarta część serii Sinners jest zupełnie inna niż poprzednie. Dlaczego? Skoro opowiada o losach kolejnego członka zespołu, tym razem perkusisty Erica? No właśnie, dlatego. Od razu muszę pochwalić autorkę, za świetne wyczucie kolejności przedstawiania w poszczególnych tomach bohaterów. Bo po części z Jacem możemy od początku odpowiednio patrzeć na Erica. A jest on niewątpliwie niesamowitą postacią. Moja wysoka ocena "Mocnego uderzenia" bierze się przede wszystkim z tego, że większość akcji się śmiałam. Do rozpuku. Każdy, kto przeczytał poprzednie tomy, zapewne się tego domyślał. A w połączeniu z Rebeką, która tak szybko zaczyna nadawać na tych samych falach co Eric, wychodzi nam zabawna i poruszająca historia. Gdyż nie tylko mamy tutaj żarty i śmieszne sytuacje. Mamy również ciężkie emocjonalne przeżycia, szczególnie związane z samotnością Erica, które szczerze ściskały wzruszeniem moje gardło.

Wiedźminka | 2016-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2016

Jeśli sądzicie, że poprzednie części o grzesznych członkach zespołu SINNERS były gorące - to tutaj aż kipi od uniesień. Erica miałam za lekkoducha, który "lubił patrzeć", a nie angażować się w związki. Jednak, gdy poznał Rebekę - nic już nie będzie takie samo. Fajna, lekka lektura ;D

Ania Materzynska | 2014-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2014

Serię o Sinnersach Olivii Cunning pochłonęłam (prawie - to przedostatni tom, został mi jeszcze jeden) jednym tchem. Czyta się łatwo, lekko i przyjemnie, i przede wszystkim - szybko. Dobra na nudny weekend, jeszcze lepsza jako lektura przed snem, niewymagająca i wciągająca. Jedna refleksja mnie tylko naszła - czemu, mając tyle dobrych pozycji nie tylko na rynku czytelniczym ale nawet na własnym regale, który po Świętach ugina się pod ciężarem prezentów, człowiek sięga po takie (bez obrazy) gówno? Ehh, to chyba potrzeba, żeby się trochę odstresować przed sesją ;)
Co do samej serii, to podobała mi się, co mnie samą zaskoczyło. Przede wszystkim jest w miarę dobrze napisana, widać, że autorka potrafi składać zdania nie tylko poprawne gramatycznie (co i tak jest dużym osiągnięciem), ale też robi to w sposób ciekawy i zabawny. Postacie głównych bohaterów, chociaż przerysowane niesamowicie, jak to w tego typu literaturze bywa, też sympatyczne. No i seks. Seksu jest w tej książce mnóstwo....

Marta W. Staniszewska | 2014-09-14

On bosko porąbany, a ona cudnie nieprzewidywalna. Oboje tworzą parę, która u mnie rozbudziła zmysły i poruszyła wyobraźnię, ale ja po prostu kocham wszystkich Sinnersów! i cóż ja na to poradzę... z resztą nie specjalnie chcę ;) Serdecznie polecam.