Rozwijanie osobowości - Barbel Schwalbe, Heinz Schwalbe, Ernst zander

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Placet
poradniki

Barbel Schwalbe, Heinz Schwalbe, Ernst zander Rozwijanie osobowości Agencja Wydawnicza Placet Warszawa 1994 okładka miękka 102 strony Opis: Miej odwagę, bądź pozytywnie nastawiony do życia i uwierz w swój sukces, ale nie zazdrość innym sukcesów i szczęścia, a wówczas będzie ci się dobrze powodziło i będziesz zadowolony. Przekartkować można, i owszem, ale teksty mniej ważne. To zaś co tutaj przeczytasz, nie jest nieważne. z tego będziesz miał korzyść. Jeżeli nie już jutro, to na pewno kiedyś w przyszłości. Dlatego też ten czas jest niezłą inwestycją. Ale czytaj tylko jeśli ci to sprawia przyjemność. Jeśli tak nie jest, odłóż tę książkę, albo raczej daj ją komuś, kto będzie z niej zadowolony.

mariola | 2016-10-24
Na półkach