Spory,Malutek i Słoneczko

Spory,Malutek i Słoneczko
9788376720456
dla dzieci, na dobranoc
-joachimek-

Jest to historia przyjaciół: Malutka i Sporego oraz towarzyszącego im Słoneczka, którzy każdego dnia odkrywają jak potoczne słowa mogą nieść ze sobą wiele znaczeń, w zależności od tego, kto je wypowiada. Co tak naprawdę znaczy kawałek tortu? Czy duży grzyb dla wszystkich jest duży? A czy przydrożna kałuża może okazać się dla kogoś przeszkodą nie do przebycia? Książka w doskonały sposób obrazuje znaczenie przeciwstawnych wyrazów takich jak: daleko i blisko, dużo i mało, głęboko i płytko i poucza, że "nic nigdy nie jest dla wszystkich takie samo".

źródło opisu: http://www.wyd-literatura.com.pl/

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/