Truskawkowe piegi

Freckleface Strawberry
978-83-925739-9-9
piegi
mantra

Jeśli masz piegi możesz: Pozbyć się ich. No chyba, że ścieranie nic nie da Zamalować je. No chyba, że twoja mama nakrzyczy na ciebie Zniknąć. Hm, gdzie się podziałaś? A, tutaj jesteś. Jest jeszcze jedna rzecz, którą możesz zrobić: POLUBIĆ JE. Bo przecież to, co cię wyróżnia sprawia, że ty to właśnie TY!

theseventhblackstar | 2013-06-24
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Bardzo fajna, lekka książeczka przeznaczona dla dzieci. Niby nic a uczy tolerancji i zwalczania strachu u dzieci odmiennych i napiętnowanych. W bardzo prosty i ujmujący sposób uczy wiary w siebie i samoakceptacji. Napisana przez znaną i lubianą aktorkę Julianne Moore. Tym większy mam sentyment do tej książki.

Anna Janczyszyn | 2016-08-30
Przeczytana: 11 września 2016