Szybka nauka dla wytrwałych - e-book

Okładka książki Szybka nauka dla wytrwałych - e-book Paweł Sygnowski
Okładka książki Szybka nauka dla wytrwałych - e-book
Paweł Sygnowski Wydawnictwo: Złote Myśli poradniki
poradniki
Złote Myśli

Bardzo słaba publikacja. Nie wnosi nic konkretnego. Zbudowana jest na innych publikacjach dotyczących mnemotechnik. Prymitywna, z prymitywnymi przykładami na poziomie nauki w szkole podstawowej. Sam autor wykazuje brak wiedzy zarówno na temat pamięci jak i samego procesu uczenia się.

Książka całkiem dobra. Zawiera cenne porady oraz metody szybkiej nauki, które łatwo można wykorzystać, aczkolwiek zabrakło mi tam np. nauki długich tekstów, czy wierszy poetów. Ogólnie to jeśli jesteś studentem, lub uczniem to nie zaszkodzi przeczytać, ale licz się z tym że żeby efektywnie się uczyć, trzeba jeszcze umieć zarządzać swoim czasem i mieć motywację do nauki :P

Bardzo szybko się czytało. Polecam każdemu kto lubi tego rodzaju książki

Bardzo szybko się czytało. Polecam każdemu kto lubi tego rodzaju książki