Praca w Europie jak, gdzie i za ile?

Wydawnictwo: Telbit
poradniki

Poradnik adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą. Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej spowodowało większe niż dotychczas zainteresowanie wyjazdami w celach zarobkowych. Nie oznacza to co prawda, że Polacy mają prawo do podejmowania wymarzonej pracy w każdym państwie. Obowiązująca w Unii Europejskiej zasada swobody przepływu pracowników ma jednak fundamentalne znaczenie dla wszystkich tych, którzy chcieliby osiągnąć sukces zawodowy poza granicami Polski. Publikacja skierowana jest do specjalistów wszystkich grup zawodowych, pracowników sezonowych i wyjeżdżających na dłużej, pracowników niewykwalifikowanych, a także do studentów i absolwentów oraz doradców zawodowych.