Rosa Mundi i inne poematy miłosne

Wydawnictwo: Lashtal Press
poezja

Poetycki gobelin uniesienia. Dwadzieścia osiem poematów poświęconych Rose Kelly i innym muzom, które inspirowały autora dzieła. Erotyka, liryka, mistyka. Bestia jakiej nie znacie. Zawartość tomiku wzbogacona wstępem tłumacza dzieła, Krzysztofa Azarewicza, w którym opisuje on biograficzne tło i wydarzenia z życia Crowleya pozwalające mu na skomponowanie inwokacji Agape i celebracji miłości.
Format 14 x 22 cm. Twarda oprawa tekturowa z płóciennym brzegiem, obwoluta, wstążeczka. Stron 76. Dodatkową atrakcję stanowią wyklejki z reprodukcją obrazu Rose Thau Art Sick autorstwa tłumacza poematów. Nakład 200 ręcznie numerowanych egzemplarzy.

źródło opisu: www.lashtal-press.com

źródło okładki: www.lashtal-press.com