Osiem wykładów o jodze

Okładka książki Osiem wykładów o jodze
Aleister Crowley Wydawnictwo: Lashtal Press ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Eight Lectures on Yoga
Lashtal Press
2018-09-06
2018-09-06
Krzysztof Azarewicz
Aleister Crowley okultyzm magija thelema joga

Książka napisana językiem zrozumiałym dla przeciętnego czytelnika. Wykłady są poprowadzone w sposób luźny i momentami żartobliwy. Crowley nawiązuje również w swoich wykładach do najnowszych odkryć naukowych na moment wygłaszania tych wykładów. Ta książka to miła odskocznia od innych dzieł Crowleya przepełnionych różnymi symbolami i podtekstami. W "8 wykładach..." wszystko jest wyłożone na wierzch, bez aluzji i ukrytych znaczeń. Chciałoby się więcej takich książek Crowleya.