AHA!

Wydawnictwo: Lashtal Press
poezja

Poemat mistyczny napisany w formie dyskursu pomiędzy nauczycielem Marsjaszem, a uczniem Olymposem, w którym autor przedstawia metody duchowego oświecenia oraz osiągnięte rezultaty dzięki zastosowaniu opisanych metod. AHA! skupia się szczególnie na dwóch głównych aspektach Wielkiego Dzieła – osiągnięciu wiedzy i konwersacji ze świętym Aniołem Stróżem oraz przekroczeniu Otchłani. Crowley opisał w nim również moralne i intelektualne aspekty procesu inicjacji oraz podstawowe zasady, na których aspirant powinien oprzeć swą pracę. Prezentowana edycja została wzbogacona wprowadzeniem Krzysztofa Azarewicza, w którym przedstawia on historyczne i antropomagiczne podwaliny tekstu.
Fornat: 10,5 x 14,5 cm, stron 100. Twarda jedwabna okładka, ekskluzywne złocenia
brzegów kartek, wstążeczka. Dodatkową atrakcję stanowią wyklejki z kolorową
reprodukcją obrazu autorstwa tłumacza poematu, Atmadarszana.
Nakład: 300 ręcznie numerowanych kopii.

źródło opisu: www.lashtal-press.com

źródło okładki: www.lashtal-press.com