Bądź piękna. Sekrety makijażu

Tłumaczenie: Katarzyna Więcek
Wydawnictwo: ABE Dom Wydawniczy
poradniki

Robert Jones - międzynarodowej sławy artysta wizażu pokazuje Ci w tej książce jak być piękną - bez operacji plastycznej, bolesnych i kosztownych zabiegów czy niebezpiecznych zastrzyków! Zajrzyj do środka, a ujrzysz dziesiątki zachwycających metamorfoz („przed” i „po”) - wykonanych jedynie za pomocą kosmetyków do makijażu! Robert zdradza tu swoje makijażowe tricki, dzięki którym każda kobieta...

Robert zdradza tu swoje makijażowe tricki, dzięki którym każda kobieta jest w stanie w kilka minut zatuszować niedoskonałości w wyglądzie twarzy tak, że staną się niezauważalne. Dzięki tej książce dowiesz się:

- Co zrobić, by twarz, niezależnie od jej kształtu, wyglądała na perfekcyjnie owalną.

- Jak sprawić, by oczy - czy to małe, czy głęboko osadzone, z opadającymi powiekami, czy zbyt blisko osadzone - wyglądały na duże i piękne.

- W jaki sposób zatuszować niedoskonałości cery i perfekcyjnie wyrównać jej koloryt.

- Jak wybrać kolory kosmetyków do makijażu - najlepsze dla Twojej skóry, ust i oczu.

- Poznasz jedyny, najważniejszy dla Twojego typu urody trick makijażowy, który powinien się znaleźć w indywidualnym arsenale każdej kobiety.

- Dowiesz się, dlaczego kobiety niezmiennie wybierają złe kolory kosmetyków, zamiast wybrać właściwe, czyli takie, które sprawią, że ich skóra będzie wyglądała młodo i świeżo. Oczywiście dowiesz się również, jak wybrać te właściwe.

- I tysiąca innych ciekawych rzeczy!

Aisha913 | 2014-08-09
| 2011-03-15