Księga tajemnic

Tłumaczenie: Piotr Art, Roman Palewicz
Lolek90

Duchy, wiedźmy, potwory i cuda - przez wieki ludzie wierzyli, że świat wokół nich pełen jest stworzeń i zjawisk nadprzyrodzonych. Jak dawni ludzie wyobrażali sobie życie po śmierci? Czy możliwe jest poznanie pozazmysłowe? Czy UFO przybywają na naszą planetę? W Księdze tajemnic znajduje się ponad 500 ilustrowanych opowieści, które prowadzą Czytelników przez kolejne epoki, od czasów zamierzchłych do współczesności. Ta wyjątkowa książka, wykorzystując najnowsze badania naukowe, daje niepowtarzalne świadectwo dotyczące świata nie do końca poznanego.

źródło opisu: Wydawnictwo Copyright, 2004

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/ksiega-tajemnic/