Ciasteczka

Wydawnictwo: Reader's Digest

W książce Ciasteczka 1001 przepisów z całego świata i na każdą okazję znajdą państwo przepisy na najprzeróżniejsze ciastka: cieniutkie rożki i wafelki oraz grube ciastka nakładane łyżką, twarde biskwity oraz rozpływające się w ustach bezy, ciasteczka smażone, pieczone i niewymagające pieczenia. Słowem, każdy znajdzie tu coś pysznego dla siebie.Zadziw siebie i bliskich własnoręcznie przygotowanymi smakołykami! Wybierz coś spośród 1001 przepisów na słodkie i słone ciasteczka, kremy, lukry i posypki!

pasjonatka | 2016-08-03
szopenfeldziarz | 2015-07-20