Meldt savnet
romans, saga norweska
Amanda

Rok 1914, Francja. Wybucha pierwsza wojna światowa. Student medycyny David de Saint-Colombe otrzymuje powołanie do służby wojskowej jako sanitariusz. Po krwawej bitwie z Niemcami zostaje uznany za zaginionego. Najbliższym nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym tragicznym faktem. Jedynie bliźniacza siostra Davida, mieszkająca w Norwegii niezwykle samodzielna i urodziwa Sissi, jest przekonana, że brat żyje. Postanawia odnaleźć go za wszelką cenę i bez chwili wahania wyrusza w niebezpieczną podróż...

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

ZaczytaneKsiążki | 2017-02-11

Ciekawa książka!
Dla kogo:
-poszukiwaczy odprężenia po ciężkim dniu :),
- wartka akcja zaciekawi lubiących wątki przygodowe,
-wątek miłości jest ukazany bez nadmiernie rozbudowanych scen miłosnych,
-ciekawi bohaterowie pod względem psychicznym, nie są jednoznaczni, nawet postaci z pozoru mało sympatyczne okazują się w gruncie rzeczy pozytywnymi bohaterami :-).

Więcej na blogu

Irena | 2010-06-12