32 cadillaki

Wydawnictwo: Amber
32 Cadillacs
literatura amerykańska
zielonooka

Król amerykańskich Cyganów, który w ciężkim stanie leży w szpitalu, pragnie być pochowany w cadillaku starego typu. Cyganie zdobywają samochód, a przy okazji sprytnie wyłudzają jeszcze trzydzieści jeden nowych wozów tej samej marki. I wówczas do akcji wkracza firma zajmująca się odzyskiwaniem skradzionych lub nie spłaconych samochodów. Egzotyczną, zamkniętą społeczność trudno spenetrować; jedyna szansą dla pracowników firmy okaże się rywalizacja dwojga pretendentów do cygańskiego tronu..

źródło opisu: Wyd. Amber, 1995

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Izabela Pycio | 2015-09-05
Przeczytana: 10 sierpnia 2015

Książka okrutnie mnie znudziła. Nie wciąga, opisy na siłę, bez polotu. Wielki niesmak po przeczytaniu.