Spotkania z rodzicami

Wydawnictwo: G&P
8372720088
poradniki

Książka zawiera znakomitą receptę na nudę szkolnych wywiadówek. Autorka traktuje rodziców i wychowawcę jako twórczych partnerów, którzy ze sobą współpracują, prowadząc prawdziwy dialog. Przedstawia metody i techniki aktywizujące, które pozwolą przekształcić spotkanie nauczyciela z rodzicami w atrakcyjne i owocne warsztaty wychowawcze. Materiały w książce będą pomocne w przygotowaniu takich warsztatów. Będzie można lepiej poznać dziecko w roli członka rodziny i grupy rówieśniczej oraz jako ucznia.