Mów mi o miłości

Tłumaczenie: Joanna Kazimierczyk.
Seria: Seria z Monogramem
Wydawnictwo: Novus Orbis
Speak to me of love

Bea Bonnington, posażna jedynaczka londyńskiego kupca, zakochuje się w przystojnym, wykształconym arystokracie, Williamie Overtonie. On zaś żeni się z nią tylko dlatego, aby rodzinnej siedzibie przywrócić utraconą świetność. Trzydzieści lat życia spędzi Bea na uwodzeniu własnego męża, z niesłabnącą energią walcząc o jego miłość, a także o rozkwit swego małego imperium, którym jest Dom Towarowy Bonningtona.

źródło opisu: http://novus-orbis.tgw.com.pl/?p=productsMore&iProduct=28

źródło okładki: http://novus-orbis.tgw.com.pl/?p=productsMore&iProduct=28

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!