Zgłosuj na książki roku 2017

Katalog przedmiotowy. Część I: Teoria

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nauka, Dydaktyka, Praktyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich
83-87629-93-6
Inne
Reminiscencja

Publikacja, którą Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich przekazuje czytelnikom, jest pozycją wyjątkową. Jej wartości nie sposób przecenić. Powinni po nią sięgnąć zarówno teoretycy, jak i praktycy bibliotekarstwa, obowiązkowo studenci bibliotekoznawstwa i informacji naukowej oraz wszyscy ci którym nie jest obca troska o poprawę otaczającej rzeczywistości w zakresie wyznaczonym przez działalnosć zawodową związaną z bibliotekami i informacją. Nic bowiem lepiej i silniej nie wspiera praktyki, jak solidna, zweryfikowana przez czas teoria. A zatem "laikom dla nauki, znawcom - ku pamięci" książkę tę dedykujemy.

źródło opisu: Fragment wstępu

źródło okładki: Zdjęcie autorskie użytkownika Reminiscencja