Drugi podejrzany

Seria: Mocna Seria
Wydawnictwo: Libros
The second suspect
justprom

Kiedy podczas jednej z erotycznych zabaw, mąż Indgrid Santerre przyczynia się do śmierci wynajętej prostytutki, Ingrid mówi dość i dzwoni na policję zawiadamiając o popełnionej zbrodni. Ku zdziwieniu małżonki to ona zostaje aresztowana, podczas gdy jej wpływowy i zamożny małżonek pozostaje na wolności. Śledztwo z sprawie nieżyjącej prostytutki prowadzi policjantka Reese, w pełni przekonana o...

Śledztwo z sprawie nieżyjącej prostytutki prowadzi policjantka Reese, w pełni przekonana o niewinności osadzonej Ingrid. W czasie gdy Resese próbuje pomóc oskarżonej, pan Santerre nie próżnuje i przeciąga na swoją stronę urzędników i policjantów. Sprawę komplikuje dodatkowo fakt,że prostytutka zdaniem policji nie była jedyną ofiarą mordercy.
Od tej chwili wszystko zależy od prowadzącej śledztwo Reese, która musi zachować wielką ostrożność, ponieważ ktoś zna jej przeszłość i bardzo chce by wyszła ona na jaw.

źródło opisu: Wydawnictwo Libros, 2001

źródło okładki: http://www.vivarium.com.pl/k/97227/Drugi-podejrzany

Jerzy Ziobrowski | 2018-04-16
Przeczytana: 18 kwietnia 2018

Książka trafiła w moje ręce przypadkiem, to był pechowy przypadek! Co można napisać o tym stworzeniu piśmiennictwa współczesnego? Mordęga!!!!!

kamyqqx33 | 2017-01-27
nietoperzyca | 2016-09-14