Leksykon krzyżówkowicza. Królestwo roślin. Królestwo zwierząt

Wydawnictwo: Videograf II
poradniki

Leksykon zawiera materiały będące wynikiem badań naukowych ostatnich lat w dziedzinie zoologii. Zasadniczym językiem obowiązującym w systematyce jest łacina, a nie wszystkie nazwy posiadają swoje odpowiedniki w języku polskim. Dla ułatwienia poszukiwań rozwiązań haseł szaradziarskich wszelkie materiały zostały zgrupowane w układzie tabelarycznym, gdzie na szczycie jednostek taksonometrycznych jest KRóLESTWO, a najniżej GATUNEK. W części końcowej rozdziału załączono tabele zawierające zestawienia alfabetyczne gromad, rodzin i zwierząt.

halszka31 | 2012-02-03
Na półkach