Proces

Wydawnictwo: Wolneebooki.pl

Chyba coś jest ze mną nie tak, bo prawie każdej nocy miewam dziwne sny o jakiejś nawalonej blondynce zataczającej się nad poręczą mostu. Chodzi o to, że widzę jak ta głupia dziewucha spada do rzeki i na moich oczach umiera. No a potem się budzę i widzę tylko swoje łapy wyciągnięte w stronę sufitu.Trochę to nienormalne. No i na dodatek zaczynam widzieć ludzi, którzy już nie istnieją, prześladują mnie jacyś menele z dworca i powoli tracę kontakt z rzeczywistością.

źródło opisu: http://tylkoebooki.pl/book-review/proces-wincenty-wilk/

źródło okładki: http://tylkoebooki.pl/book-review/proces-wincenty-wilk/