Zgłosuj na książki roku 2017

Cena zdrady

Wydawnictwo: Radwan
978-83-7745-015-4
Castrias

Śledztwo w sprawie śmierci paryskiego prawnika wydaje się być tylko jednym z wielu takich samych w długoletniej pracy Christiana Keima i jego współpracowników. Pozornie rutynowe dochodzenie kończy się schwytaniem domniemanego sprawcy. Ale co zrobić, gdy ginie znany architekt, a dowody wskazują na to, że zabił go niedawno aresztowany zabójca prawnika? Wciągnięci w spiralę zbrodni policjanci odkrywają sekret, sięgający swoimi korzeniami jeszcze czasów biblijnego króla Salomona. Czy uda się im rozwikłać na czas zagadkę, nim zginą kolejni niewinni ludzie?

źródło opisu: Wyd. Radwan, 2010

źródło okładki: http://www.radwan.pl/