Anatomia jogi. Atlas ćwiczeń

Anatomia jogi
joga
zdrowie, medycyna
Pami

Sztuka jogi, rozwinięta w Indiach tysiące lat temu, służy edukacji ciała, umysłu i duszy. Ten starodawny system ćwiczeń stanowi współcześnie jeden z najbardziej cenionych sposobów na odzyskanie sprawności fizycznej i spokoju w dzisiejszym, zagonionym świecie. Ta wyjątkowa książka skupia się na fizycznym aspekcie jogi i prezentuje ponad 50 asanów, wizualizując pracę mięśni napinających się...

Ta wyjątkowa książka skupia się na fizycznym aspekcie jogi i prezentuje ponad 50 asanów, wizualizując pracę mięśni napinających się podczas prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Dzięki tej metodzie adept jogi jest bardziej skupiony i świadomy. Asany zostały zebrane w pięć grup ćwiczeń – pozycje stojące, skłony w przód, skłony w tył, pozycje siedzące i skręty, podparcia ramion i pozycje odwrócone. Dodatkowo wyróżniono sekcję, która pomoże czytelnikowi wykonywać ćwiczenia w płynnych sekwencjach.

źródło opisu: Buchmann, 2012

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=465&lang=pl

Marquee | 2015-05-14
Przeczytana: 14 maja 2015

Zaczytana joginka
Jak nie byłam przekonana do jogi, z czasem skrupulatnie stosując się do wskazówek zawartych w tej publikacji, odkryłam, że nie znam dla siebie lepszego wyciszenia. Spróbuj!

książek: 2034
MaratikS | 2013-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2013

Cudo. 10/10 Mam uszkodzone kolana i myślałam, ze już mogę tylko pozycje nieboszczyka. Książka dodała mi nadziei bo zobaczyłam ile W PEŁNI WARTOŚCIOWYCH pozycji mogę wykonywać bez obciążania kolan.

Judith | 2013-10-10
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 10 października 2013

Świetna książka! Zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Bardzo dobrze wyjaśnia, jak ćwiczenia wpływają na nasze ciało i którą partię mięśni ćwiczymy w danej pozycji. Zdecydowanie polecam!