Anatomia treningu mięśni tułowia

6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kręgosłup, plecy, ćwiczenia
sport
DarekPank

Książka opisująca budowę mięśni pleców, a następnie prezentująca zestawy ćwiczeń je wzmacniające. Szczególny nacisk kładziony jest na plecy, brzuch oraz pośladki. Jest to zestaw porad jak wzmocnić plecy prostymi ćwiczeniami i tym samym spróbować zapobiec pojawieniu się dolegliwości słabego odcinka lędźwiowego w przyszłości.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Tadeusz | 2016-11-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sport
Przeczytana: listopad 2016

Wszystkie ćwiczenia świetnie rozrysowane z grupami aktywnych mięśni w czasie wykonywania ćwiczeń, z ostrzeżeniami kiedy ćwiczeń nie wykonywać. Wiele ćwiczeń wykonuję tak jak są zalecane, żeby wzmocnić mięśnie tułowia i kręgoasłupa jednak nie wszystkie ze względu na mój zwyrodniały kręgosłup. Mając sprawny kręgosłup wykonanie wszystkich ćwiczeń jest świetnym treningiem, dla całego ciała. Polecam.