Apteka Pana Boga

1996-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Drugi i trzeci rok życia dziecka Sharon Mazel, Heidi E. Murkoff
Drugi i trzeci... Sharon Mazel, Heidi...
Okładka książki Ojca Grande przepisy na zdrowe życie cz.1 Marzena Woźniak, Tadeusz Woźniak
Ojca Grande pr... Marzena Woźniak, Ta...
Okładka książki Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Cztery grupy krwi, cztery diety Peter J. D'Adamo, Catherine Whitney
Jedz zgodnie z... Peter J. D'Adamo, C...

Książka pomogła mi i rodzinie. Porady w niej zawarte są prawdziwe i się sprawdzają, trzeba tylko cierpliwości. Zawiera odpisy dziesiątków ziół, różnych mieszanek, opisuje jak się przygotowuje te zioła. Znajdzie się coś na każdą chorobę. Polecam.

Potęga tej książki polega na prostocie. Swoje spostrzeżenia autorka zebrała po prostu z życia. Ziołolecznictwem zajmowała się babcia i matka autorki, informacje zawarte w książce przekazywane są od pokoleń w rodzinie autorki. Napisana jest prostym, zrozumiałym językiem.Opisuje 30 gatunków różnych roślin i ich zastosowania. Wszystkie rośliny opisane przez Marię Treben występują w Polsce.
Dodam, że porady w niej zawarte są bezcenne o czym miałam okazję się przekonać podczas choroby mojej mamy. Polecam ją szczególnej uwadze i jednocześnie zaznaczam, że zbawienne działanie ziół nie jest widoczne od razu.

W moim domu rodzinnym ta książka jest od zawsze. Podane w niej właściwości ziół sprawdzają się w 100%. Niezastąpiona :)

Warto mieć tę książkę w domu. Moja rodzina i ja niejednokrotnie korzystaliśmy z porad z "Apteki Pana Boga", polecane zioła pomogły w problemach żołądkowych, skórnych i innych. Szczególnie polecam nalewkę z ziół szwedzkich - ma bardzo szerokie zastosowanie i jest naprawdę skuteczna.

"Aptekę Pana Boga" odziedziczyłam po zmarłej babci.
Ona zaś korzystała z niej cały czas. Kiedy coś mi dolegało, zawsze potrafiła coś zaradzić.
Książkę pochłonęłam od razu.
Na pewno nie jeden przepis z niej wykorzystam.
Na prawdę polecam osobą które mają dość szprycowania się lekami z apteki.
Naturalne zawsze jest najlepsze :)

Pozdrawiam

"Aptekę Pana Boga" odziedziczyłam po zmarłej babci.
Książkę pochłonęłam od razu.
Na pewno nie jeden przepis z niej wykorzystam.
Na prawdę polecam osobą które mają dość szprycowania się lekami z apteki.
Naturalne zawsze jest najlepsze :)

Pozdrawiam

dla taty

dla taty

Niezła! Lekarze przez 5 lat leczyli mnie - sami nie wiedzieli na co, skóra wyglądała, jak solidnie poparzona, w wielu miejscach jej nawet nie było, a po tej książce po 1 miesiącu picia ziółek, prawie żadnych objawów choroby. Polecam dla tych, którzy mają problemy ze zdrowiem.

• Zdrowie
  • Zioła