Ojca Grande przepisy na zdrowe życie cz.1

zdrowie, medycyna

Aleksandra | 2015-07-09
Na półkach: Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 1996 rok

Bardzo dobra książka, wspaniale przepisy.

Rivon1 | 2017-02-16
Przeczytana: styczeń 2017

Książka z rewelacyjnymi, starymi, tradycyjnymi przepisami na zdrowe życie. Przy okazji uśmiałam się po pachy :)

Krzysiu Jakóbczak | 2013-03-13
Przeczytana: 13 marca 2013

"Rozmowa z zaufanym spowiednikiem przynosi wielką ulgę, następuje wyciszenie i złagodzenie wewnętrznego napięcia"
"Śmierć dla człowieka jest sprawą ważną i wspaniałą. Wszystko, co chcemy o niej wiedzieć, wyjaśnia nasza katolicka wiara."
"Ból jest arcyważnym przyjacielem człowieka (...)"
Otóż takie i wiele innych nauk niesie ze sobą ta książka. Filozofia życia, jaką obdarzył nas ojciec Grande wspaniale miesza się z przepisami na zdrowe życie. Jest po części książka kulinarna - szczerze tak to można ująć.
Czytałem z przyjemnością. Jest to lekka lektura i nie powinniśmy od niej wymagać żadnych wydarzeń, to zwykła rozmowa z zakonnikiem, zielarzem.. który przeżył w życiu wiele wspaniałych historii, które zostały tu wspomniane.
Książkę tą pożyczyła mi ciocia.. i serdecznie polecam jej zakup. Na odwrocie widnieje cena "5.00" więc myślę, że kupiono ją na jakimś targu.. Nie sprawdzałem ceny w sklepach internetowych.
Jest naprawdę godna polecenia. Odnosi się do tradycji przodków - i mówi...

Anula | 2017-03-25
Przeczytana: 25 marca 2017