Zioła z Bożego Ogrodu. Porady zielarskie dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Heilkräuter aus dem Garten Gottes
zioła, ziołolecznictwo
poradniki
Lubczyk

"Dołożyłam wszelkich starań, by w jasny i klarowny sposób spisać doświadczenia związane z ziołolecznictwem, które nabywałam przez całe życie, tak by pomóc wszystkim potrzebującym i szukającym porady w tej kwestii." Moje zioła oraz propozycje ich zastosowania pomogły już wielu ludziom, znajdującym się nawet w, zdawać by się mogło, beznadziejnym położeniu – zarówno w wypadku lekkich schorzeń,...

Moje zioła oraz propozycje ich zastosowania pomogły już wielu ludziom, znajdującym się nawet w, zdawać by się mogło, beznadziejnym położeniu – zarówno w wypadku lekkich schorzeń, jak również ciężkich chorób. Zatem niech ta książka przyniesie pocieszenie i pomoc wszystkim, dla których została napisana! Maria Treben
Każdy jest w stanie znaleźć zioła odpowiednie na swoje dolegliwości oraz prawidłowo je zastosować na podstawie licznych, zebranych w niniejszej książce porad. Pomóc ma w tym również przejrzysty podział książki na rozdziały oraz alfabetyczny indeks chorób.

źródło opisu: Zielanka, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!