Zostanę twoją żoną

Wydawnictwo: Edytor
Ich werde deine Frau
83-87544-32-9
madzikk86

Ria Bredow, córeczka zamożnego właściciela ziemskiego, dostaje jako towarzysza zabaw wiejskiego chłopca, sierotę, którego rodzice zginęli w wypadku częściowo zawinionym przez dziedzica. Dzieci razem bawią się i uczą; to pozwala ich mądrej nauczycielce odkryć, że Hans jest wybitnie uzdolniony i marzy o tym, by zostać architektem. Ona tez tylko wierzy, że jego marzenie może się spełnić.
Dziewczynka przyrzeka swojemu towarzyszowi zabaw, że kiedyś zostanie jego żoną. Nie przypuszcza, że już za parę lat ich życie dramatycznie się odmieni: ojciec będzie chciał jej narzucić wybranego przez siebie mężczyznę na męża, a Fred będzie musiał nagle opuścić majątek.

źródło opisu: okładaka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie