Spojrzenie turysty

Tłumaczenie: Alina Szulżycka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Esej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
The tourist gaze
978-83-01-15051-8
Welewetka

Klasyczna praca Johna Urry’ego o społecznej roli turystyki we współczesnym świecie przedstawia fenomen podróżowania w szerokim kontekście zmian ekonomicznych, społecznych i kulturowych.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/6432/spojrzenie-turysty.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/6432/spojrzenie-turysty.html

Pchełka | 2015-05-31
Przeczytana: 31 maja 2015

Wymęczyłam tę książkę, a raczej to ona wymęczyła mnie. Gdybym nie musiała jej przeczytać, prawdopodobnie zakończyłabym ją po pierwszym rozdziale. Przypisy w nawiasach ciągnące się przez dwie, trzy linijki skutecznie rozpraszały moją uwagę od treści.

Mateusz | 2013-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2013

Przeczytałem z przymusu, ale odradzam. Z tej tematyki można znaleźć wiele ciekawszych i wartościowszych pozycji.