Isabelle

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Proza - Nasze nowości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Anagram
Sonia

„Isabelle” to powieść pisana emocjami. Zawiązana fabuła wydaje się być jedynie pretekstem do wprowadzenia czytelnika w wewnętrzny świat bohaterów. Odmienne style autorów, przeplatające się ze sobą kobieca delikatność i męski minimalizm, potęguje odczucie autentyczności opowiadanej historii. Każda strona „Isabelle” doprawiona jest szczyptą Lazurowego Wybrzeża. Zapachem ziół, smakiem...

Każda strona „Isabelle” doprawiona jest szczyptą Lazurowego Wybrzeża. Zapachem ziół, smakiem potraw.

Autorzy udowodnili, że w romansach nie ma nic banalnego. Tej książki się nie czyta, ją się odczuwa.

źródło opisu: Wydawnictwo Anagram, 2013

źródło okładki: www.anagram.com.pl

Anna | 2016-09-22
Przeczytana: 22 września 2016

„Isabelle’ Sabina Waszut, Mariusz Wietska

Dwoje autorów, jedna książka. Historia romantyczna. Gael poznaje Yasmine. Znajomość szybko przeradza się w miłość…
Nie, to brzmi jakby ta nieduża książeczka była zwykłym romansidłem.
To nie tak…
Akcja toczy się nieśpiesznie. Gael poznaje Yasmine.
Uczucie, które ich połączy będzie rozkwitać na tle prowansalskich krajobrazów i Lazurowego Wybrzeża.
Czytając czułam zapach ziół, rozkoszowałam się winem, podziwiałam zachód słońca, zanurzałam stopy w gorącym piasku plaży.
Ale to co mnie najbardziej urzekło w tej książce to słowa.
Każde zdanie jest jak magnes. Przepełnione subtelnym erotyzmem. Emocje, odczucia czynią z „Isabelle” miniaturowe arcydzieło. Kobieca delikatność przeplata się z męskim minimalizmem.
Bliższa mojemu sercu jest oczywiście kobieca delikatność. Jednak męski minimalizm jest tu jak najbardziej potrzebny. Jest bowiem dopełnieniem obrazu. Bo „Isabelle” jest niczym jak tylko cudownym obrazem, który czytelnik podziwia i...

Arbuza | 2015-03-01
Przeczytana: 01 marca 2015

"Spontaniczne odczuwanie" - tak opisuje proces powstawania tej powieści jeden z jej autorów, Mariusz Wieteska. I są to chyba słowa najbliższe istocie "Isabelle". Owszem, jest to romans - pełen zapierających dech w piersiach scenerii i prowansalskich zapachów. I, owszem, zgodnie ze słowami Ernesta Brylla, "Autorzy udowodnili, że w romansach nie ma nic banalnego". Jeżeli historie miłosne zasługują na uznanie, a zdecydowanie tak jest, "Isabelle" to najlepszy tego dowód.

Pełna recenzja pod adresem: http://zanim-przeczytasz.blogspot.com oraz https://www.youtube.com/watch?v=KBrQ8KIXjO8

Iwona | 2017-01-09
mała | 2016-04-19