Nawet nie wiesz jak bardzo Cię Kocham kiedy jest zima

Tłumaczenie: Jarosław Mikołajewski
Wydawnictwo: Egmont Polska
Guess how much i love you in the winter
miłość
Króliczyca

Mały Brązowy Zajączek uwielbia zimę, bo uwielbia zabawy na śniegu. A Duży Brązowy Zając uwielbia bawić się razem z nim.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/pl/ksiazki/pelna_oferta/art353.html

źródło okładki: http://www.egmont.pl/pl/ksiazki/pelna_oferta/art353.html

Karmione_Kulturą | 2019-03-26

Jedna z serii "Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham". Piękne i dość urocze, ale nie przesłodzone ilustracje. Czuła historia zabawy taty królika i synka królika, która kończy się przytulasami. Cieszy mnie, że o miłości rodzicielskiej i okazywaniu uczuć opowiada się w kontekście relacji tata-syn (choć właściwiej duży królik - mały królik). Sama historyjka niestety nudzi się po kilku czytaniach. Po pierwszym razie, zabawa królików się dłuży i nie można się doczekać uroczego zakończenia.

Basia | 2013-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2013

Piękna książeczka ucząca miłości i radowania się nią na co dzień, po dziecięcemu, bez granic, swawolnie...