Żyć Ideałami, tom 2: Między sensem danym a nadanym

Tłumaczenie: Jerzy Kochanowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "PSYCHOLOGIA I FORMACJA". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
VIVERE GLI IDEALI / 2 Fra senso posto e senso dato
żyć, ideałami, sens, dany, nadany

Druga część publikacji Żyć ideałami jest kontynuacją pierwszej. Jak sam Autor podkreśla, w pierwszej części zastanawiał się nad tym, co się dzieje, gdy człowiek napotyka wartości chrześcijańskie, w drugiej natomiast idzie dalej i przedstawia sytuację człowieka, który zaangażował się w realizowanie tych wartości. Ta publikacja jest owocem nie tylko studiów, ale wieloletniej pracy formacyjnej z młodymi ludźmi w publikacji więc obecne jest bezpośrednie odniesienie do konkretnych przykładów z życia.

źródło opisu: Wydawnictwo WAM 2006

źródło okładki: Wydawnictwo WAM 2006