Psychologia a formacja

Tłumaczenie: Krystyna Kozak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia i formacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
Psicologia e formazione
83-7318-028-1
psychologia, poszukiwania
gall21

Jak pozostać sobą i nie poddać się naciskom zewnętrznym? Jak zrozumieć motywację i wartości leżące u podstaw naszych zachowań? Jak prowadzić do integralnego poznania swojego JA, by ułatwić formowanie do dojrzałości? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tej książce. Autorzy położyli duży nacisk na kwestię wartości, aby ukazać to co jest specyfiką psychologii dla ludzi wierzących, że...

Autorzy położyli duży nacisk na kwestię wartości, aby ukazać to co jest specyfiką psychologii dla ludzi wierzących, że życie ma sens. Ułatwi to też zrozumienie, że droga ku dojrzałości zakłada trud konkretnego poszukiwania i postępowania.

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl