My i nasze dzieci

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Wychowując nasze dziecko, wcześniej czy później zadamy sobie pytanie: Jak sobie z tym poradzića. Opierając się na naukowych teoriach rozwoju, wykorzystując swoje doświadczenie i przenikliwość w dostrzeganiu problemów, autor zawarł w tym krótkim poradniku praktyczne, niebanalne i bardzo konkretne wskazówki dotyczące wychowania dzieci w wieku od 0 do 10 lat. Mogą się one okazać niezwykle pomocne w codziennych, nieraz trudnych sytuacjach, w których uczestniczą rodzice ze swoimi maluchami.

Krzysztof | 2018-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2018