Szczęśliwa zamiana

Katee Robert Wydawnictwo: Amber Cykl: Come Undone (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Wrong Bed, Right Guy
literatura obyczajowa, romans
Ewa Spirydowicz, Karolina Post-Paśko, Maja Kittel
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
romans literatura kobieca miłość pożądanie

Taka tam... do poczytania dla odmóżdżnia między ambitniejszymi i "cięższymi" książkami.

29 / 2020

Przeczytana od deski do deski. Mocno wciągająca.

Szukałam lekkiej i przyjemnej lektury, nie zawiodłam się. Irytuje mnie bardzo sposób myślenia Elle, przynajmniej na początku. Potem akcja się rozkręca i jest bardzo przewidywalna. Czy to źle? Nie. Ja właśnie czegoś takiego szukałam aby się zrelaksować.

Bardzo lekka i przyjemna książka, zabawna, podniecająca, wzruszająca, zostaje w mojej biblioteczce

Nie jest, to lektura odkrywcza ani ekscytująca.
Najbardziej interesujący jest początek i na tym koniec.
Dalej jest przewidywalnie.

Elle jest grzeczną i pookładaną dziewczyną która podkochuje się w swoim szefie Nathanie. Postanawia zebrać się na odwagę i zakrada się nocą do jego mieszkania by wskoczyć mu do łózka. Wszystko idzie zgodnie z planem gdy słyszy głos wybranka który nie należy do Nathana. Dziewczyna ucieka czująz wstyd zażenowanie i złość. Jej pomyłką okazuje się Gabe- brat Nathana, który...

Slaba ta ksiazka...jednak poniewaz nie lubie zostawiac rozpoczetej serii przeczytam kolejne tomy. Najbardziej meczace sa chyba maksymalnie dlugie sceny gdzie dialog na 5 wersow zajmuje kilka stron ponieaz dialog wewnetrzny jest moim zdaniem zbyt rozbudowany. Czasami nawet opuscilam kilka akapitow bo nie za wiele wnosily do tej banalnej historyjki.

Czyta się lekko, ale cała powieść jest strasznie.. Przerysowana. Wszystkie wydarzenia dzieją się strasznie szybko, co sprawia, że całość jest po prostu sztuczna.

okładka

hm,słodka

skąd
biblioteka

fabuła

Związek trudny

Moja opinia

Ależ,to było ...nudne.Co ja czytałem,sam się sobie dziwię.
Tak,nudnej książki nie czytałem dawno.
Bohaterka wkurzająca,nawet sceny seksu.Były nudne.
Nie to nie moja bajka.

Dyskusje