Wezwij mnie

Tłumaczenie: Barbara Kwiatkowska
Cykl: Trylogia Starka (tom 2) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Claim Me
Nikitka

Inne wydania

Emocjonalny i zmysłowy romans Nikki i Damiena przerodził się w niebezpieczną grę. Nikki pragnie poznać sekrety władczego multi milionera, lecz bolesna przeszłość obojga może ich związać mocniej… lub ostatecznie rozdzielić. „Dla Damiena nasza obsesja jest grą.Dla mnie jest nagą, krzyczącą, oślepiającą rzeczywistością. Pragnienie Damiena Starka jest oczywiste – pragnienie rozkoszy, pragnienie...

Pragnienie Damiena Starka jest oczywiste – pragnienie rozkoszy, pragnienie kontroli, pragnienie mnie.Damien, olśniewający, genialny i udręczony, jest moją idealną drugą połową. Zgodziłam się być tylko jego,a teraz chcę, by on był tylko mój. By mi się poddał tak całkowicie, jak ja poddałam się jemu. Chcę, byśmy należeli do siebie aż poza kres najsłodszej ekstazy, by strawił nas płomień, który wybuchł pomiędzy nami. Lecz serce Damiena skrywa miejsca, których nie zdoła dosięgnąć nasza najdziksza namiętność. Marzę, by poznać jego sekrety. On widział mnie zupełnie obnażoną. A ja wciąż widzę go skrytego w półcieniu.Czy moje pragnienie przyniesie mi ból, który tak dobrze znam? Czy uleczy blizny – moje i Damiena…”

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1464/wezwij-mnie

Beata | 2017-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2017

Lepsza niż część pierwsza. Poznajemy sekrety Damiena. Postać Nikki zdecydowanie lepiej wykreowana. Oboje mieli wyjątkowych rodziców…
Dobra powieść erotyczna, choć niektóre sceny erotyczne są zbędne. Na plus przyjmuję natomiast te sceny seksualne, które pobudzają i inspirują wyobraźnię:) I seks, jako terapia dla Nikki – nie wpadłabym na to, a to rzeczywiście świetne rozwiązanie:) W końcu, piękna miłość na dobre i złe, jak w każdej porządnej bajce:)

kaktusowaona71 | 2016-05-06
Przeczytana: 06 maja 2016

Dużo lepiej skonstruowana i przeprowadzona fabuła niż w tomie pierwszym. Rozbudza zainteresowanie nutą tajemnicy i akcentem wiszącego w powietrzu dramatu. Nawet ten nieszczęsny czas teraźniejszy, używany przy przedstawianiu wydarzeń, już tak nie razi. Czyta się z zainteresowaniem i jest to dobra propozycja na miłe spędzenie czasu.
Mogłabym się jedynie przyczepić do postawy głównej bohaterki, która jest totalnie bezkrytyczna w stosunku do Damiena Starka, a co za tym idzie - traci na realizmie - ale to tylko taki mały minusik. Cała reszta jest naprawdę o.k.

MartaKu | 2015-06-12
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 11 czerwca 2015

Tą część trylogii mogę opisać tak: „Bzyku, bzyku, fiku miku”. Przez pierwsze 40 stron jest opis ich intymnego zbliżenia, przez które musiałam się przebić by coś konkretnego zaczęło się dziać. Potem nastąpiły (w porównaniu do I części) śmieszne, sztuczne dialogi typu: „tak Panie”, „Zwiąż mnie Panie”, „Panno Fraulein nie lubię gdy się pani na mnie gniewa”, „Musze Panią ukarać”-bla, bla, bla.
Nikki choć kilka razy denerwuje się na Damiena po 10 min już chce się do niego przytulać i wszystko mu wybacza. Ich sposobem na rozładowanie stresu i trudnych sytuacji jest seks.
Jedynie co przyciąga w tej części to tajemnica przeszłości Damiena

wiejskifilozof | 2015-06-07

Szybka książką, na jeden dzień.Czyta się lekko i łatwo.Bo do tego została napisana.Od początku widać było,że to będzie erotyk.W niektórych miejscach wręcz ociera się o porno.Ale mam 38 lat i wolno mi czytać :-)
Bohaterowie Damien i Nikki, w przeciwieństwie do Greya nie używają tylu zabawek.Wiadomo jakich.
Książka, według mnie jest ciut lepsza od Greya.Bo bardziej ambitna.I porusza ważniejsze tematy.
A Stark nie jest w sobie tak zadufany jak Grey.
Mi się książką podobała.

Ranech | 2013-11-17
Na półkach: Przeczytane, 2013, Erotyk, Posiadam
Przeczytana: 17 listopada 2013

Ciekawa, wciągająca, co prawda pierwsza część wywarła na mnie większe wrażenie, ale na pewno sięgnę po ostatnią książkę tej serii.

Trochę za długie opisy ich erotycznych uniesień jak na mój gust, mam wrażenie że akcja się bardzo powoli toczy i jest przeciągana tymi opisami. Poza tym książka miła i przyjemna :)

Seria (Trylogia Starka) składa się:
1. Uwolnij mnie (Release Me)
2. Wezwij mnie (Claim Me)
3. Spełnij mnie (Complete Me)
4. Take me - werja angielska - epilog
5. Tame Me: A Stark International Novella

lulamae | 2015-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2015

Kontynuacja historii Nikki i Damiena.
Obraz został dokończony, pieniądze mają zostać przelane na konto, a układ przestaje obowiązywać. Teraz przed naszymi bohaterami zaczyna się normalne życie - ale czy można mówić o normalności kiedy twój mężczyzna jest miliarderem wokół którego paparazzi krążą jak sępy i chcą wyciągnąć wszelkie brudy z jego życia, a teraz także z życia Nikki?
Spokoju nie ma, ale za to jest związek, przywiązanie i uczucie.

Muszę powiedzieć, że trochę nudno było w tej części. Monotonnie, żadnych szczególnych zwrotów akcji, kryzysów czy czegokolwiek. Nawet jeśli pojawia się jakiś kryzys to jest tak krótki, że nawet prawie go nie poczułam.
Damien bardzo opornie wyjawia jakiekolwiek szczegóły o swoim życiu i przeszłości.
Miło jest czytać o szczęściu bohaterów, ale po pewnym czasie jak wszystko krąży wokół i nie ma jakiś spadków i skoków napięcia robi się zwyczajnie nudno.
Czytało się dobrze, jednak oczekiwałam więcej.
Mam nadzieję, że wątek pojawiający się koniec...

kasandra_85 | 2013-11-17
Przeczytana: 2013 rok

TINA | 2013-09-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 27 września 2013

To niesamowite jak współczesną literaturę erotyczną opanował stereotyp silnego, bezwzględnego, inteligentnego i zabójczo seksownego dominatora.
Mężczyzna ten ujawnia cechy, które bez wyjątku mogą budzić silne emocje – jak bohater Drugiego Tomu Trylogii – Pan Damien Stark. Oczywiście do pakietu apodyktycznego dochodzi jeszcze pakiecik z seksualnością, dwuznaczną i zmysłową grą słów i nieodpartym urokiem… pod wpływem którego nie oszukujmy się, każda z nas chętnie by spróbowała pozować nago do aktu.
Nie będę również ukrywać, że Pan Stark emanuje niesamowitą pewnością siebie, co czasem budzi mój strach, czasem podziw, czasem nawet podniecenie…. potrafi grać swoją osobowością na wielu polach i wszystkie bitwy wygrywa bezapelacyjnie.
Nie będę pisać o treści, bo jest typowa dla tego rodzaju książek – dużo erotycznych uniesień, trochę histerii, łez i śmiechu na zmianę. Ale jest jedna rzecz której niektórym książką tego gatunku brakuje – tajemniczy magnetyzm. Nie potrafiłam się od niej...

Kasik | 2013-09-03
Przeczytana: 03 września 2013

Czy Erotyk może mieć w sobie za dużo erotyki?? Niestety czytając tą książkę miałam takie wrażenie....... Drugi tom o Panu Starku jest poprawny - mamy rozwijający się romans, demony przeszłości, które powoli wychodzą na światło dzienne, pieniądze, sex i jeszcze raz sex, który jest lekiem na wszelkie zło ( świata również). Denerwowała mnie główna bohaterka - przez całą książkę była nijaka, mdła i bezkrwista - pazur pokazała dopiero na sam koniec. Oczywiście były też dobre strony - mowa o wielkiej tajemnicy Damiena, która kiełkując sprawia że czekam na kolejny tom ;)
Oceniając książkę muszę niestety przyznać że zawiodłam się - niby wszystko jest poprawne, prawidłowe ale..... może to najzwyczajniej przesyt i od kolejnych nowych pozycji wymagam coraz więcej??

Pozostawiam Waszej opinii

mroźny_poranek | 2013-10-25
Przeczytana: 24 października 2013

Drugi tom kolejnej trylogii o obrzydliwie bogatym biznesmenie.
Damien Stark, jak jego koledzy po fachu (Grey i Cross) również ma swoje ciemne tajemnice i demony przeszłości. Znajduje jednak kobietę, której powoli wyznaje mroczną przeszłość.
Wielkim plusem tego pana jest to, że zawsze znajduje się u boku swojej Nikki, gdy tylko ta popada w jakieś tarapaty.
Książka nawet fajna, wciąga, lekko się ją czyta.
A co do pana Starka... cóż chyba każda chciałaby mieć takiego rycerza na białym koniu (bugatti veyronie) ;)