Godziny poza godzinami

poezja
ukaszsie

źródło okładki: http://www.conrada11.pl/

Gatsby | 2012-12-27

Nie lubie Ewy Lipskiej, bo skrytykowala moja poezje :):) tak to zart z mlodosci :)ale pamietam ze kiedys, dawno temu, zaprosilismy Ewe na uczelnie, na sesje naukowa i bylo rewelacyjnie ale potem wieczorem po sesji okazalo sie ze ta miejscowka w hotelu jednak nie jest dostepna i ona zostala ze swoja cala nobliwa otoczka i gombrowiczowska skandaliczna geba (celowo nie uzywam slowa pupa) na lodzie :) no... wiec ostatecznie zabralismy ja do akademika, polozylismy na podlodze na materacu i spala niunia jak ta lala :):)

smile | 2015-09-12

Zakochałam się ponownie w poezji:) Ewa jak zwykle czaruje, pobudza zmysły! Polecam na jesienne wieczory przy kawie!

sten44 | 2016-11-10
Przeczytana: 01 stycznia 2005