Wszyscy mają psa, tylko nie ja

Wydawnictwo: Muchomor
jagarkar

Trzy zabawne opowiadania o Julce, małej dziewczynce mieszkającej w Rzymie: "Wszyscy maja psa tylko nie ja", "Julka boi się ciemności" i "Julka nad innym morzem".

źródło opisu: Wydawnictwo Muchomor, 2009

źródło okładki: http://www.muchomor.pl/

| 2015-06-20

Myślałam, że książka pomoże wytłumaczyć dziecku, że nie każdy człowiek na Ziemi musi mieć pieska -jednak- "Kupię ci psa, choćbym miał sam po nim sprzątać i wychodzić z nim na spacer do końca życia". Na wszystko się zgadzamy i zero brania odpowiedzialności za swoje czyny.. Super.

Maksia | 2017-09-06
Na półkach: 2017, Przeczytane, Dziecięce

Książka całkiem fajna. Nie poczułam WOW ale było sympatycznie. Króciutka, szybka do przeczytania na dobranoc :)

catarzynka12 | 2016-02-24
Przeczytana: 23 lutego 2016