Taktyka sprytnej kobiety

5 (11 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-7582-762-0
poradniki
Krystyna

Jako kobieta i mężatka (będąca w szczęśliwym związku od 10 lat) mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że ta garść pomysłów i rad zawartych w książce pomoże innym kobietom udoskonalić swe relacje z partnerami. W tej publikacji przedstawiam myśli, które nasunęły mi się w ostatnich latach i które pomogły mi zbudować szczęśliwy związek.

źródło opisu: Złote Myśli

źródło okładki: Złote Myśli

Nemezis | 2013-09-29
Przeczytana: 29 września 2013

Przewodnik po związku dla topornych. 19 rad jak nie zniechęcić swojego faceta. Większość w sumie oczywistych. Rozdział "Rozmawiaj, a nie krytykuj!" zanudził mnie totalnie i przyprawił o mdłości. Bez rewelacji, nie polecam.

hienka7 | 2013-01-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 05 stycznia 2013

Można przeczytać jednak żadna rewelacja. Jedyną nowością jaką się z niej dowiedziałam to to, że czekolada jest afrodyzjakiem.