poradniki

Życie nie powinno być wyłącznie pracąMiliony ludzi na całym świecie posługują się, dla usprawnienia swej pracy, bestsellerowymi publikacjami z serii FISH! Teraz autorzy skupili uwagę na sposobach zastosowania Filozofii FISH! do rozwiązywania powszednich kłopotów, takich jak stresy, nadwaga, budżet domowy, problemy życia rodzinnego. Publikacja FISH! Filozofia: JAK ŻYć przedstawia historię Lonniego i Mary Jane, którzy poznali się na Targu Rybnym w Seattle, miejscu pracy Lonniego. W owym czasie dopomógł on Mary Jane w gruntownym przekształceniu twórczego ducha zespołu jej pracowników posługując się przykładem energicznych i pełnych inicjatywy sprzedawców z Targu Rybnego. Z czasem Mary Jane i Lonnie pokochali się i pobrali. Po czterech łatach wspólnego życia zorientowali się jednak, że pojawiają się między nimi pewne napięcia wynikające z odmiennego podchodzenia do nowych wyzwań życia.Poddani trudnej próbie, skonstatowali, że te same zasady, które przed laty umożliwiły Mary Jane przełamanie impasu w jej sytuacji zawodowej, dają się znakomicie zastosować do pokonania trudności rodzinnych.

innatan | 2016-09-24
Przeczytana: 24 września 2016